Wpis z mikrobloga

Alibaba od wtorku 24 marca zaprzestaje sprzedaży podmiotom z Polski środków ochronnych, maseczek i płynów dezynfekujących - ostatnia szansa na zakup maseczek z polskiego magazynu:
Aliexpress, Magazyn PL
Wymienne filtry do maseczek ochronnych - 100 sztuk w cenie 3.55$ (~14.73 zł)
Kod: Nie jest potrzebny (bez refa)
Maseczka ochronna chirurgiczna - 10 sztuk w cenie 7.87$ (~32.66 zł)
Kod: Nie jest potrzebny (bez refa)
Maseczka ochronna, przeciwpyłowa KN95 PM 2.5 - 10 sztuk w cenie 13.12$ (~54.45 zł)
Kod: Nie jest potrzebny (bez refa)
Maseczka ochronna chirurgiczna - 50 sztuk w cenie 17.35$ (~72 zł)
Kod: Kupon poniżej (bez refa)
Maseczka ochronna chirurgiczna - 50 sztuk w cenie 21.86$ (~90.72 zł)
Kod: Kupon poniżej (bez refa)
Kupon:
1,95$ rabatu przy zamówieniu od 17,56$ - kod do odebrania w aplikacji przy zmianie waluty na ruble (RUB) i kraju dostawy na Rosję (wysokość rabatu może się zmieniać)
Produkty można kupować także do innych krajów europejskich, wybierając magazyn francuski.

Artykuł na temat zakazu handlu i spekulacji cenowych

#nowepromocje - Obserwuj, by widzieć więcej promocji.
Sprawdź też:
Strona ChinskieKody
Fanpage+Grupa na FB+Telegram
Tag #chinskiekody


#koronawirus #2019ncov #aliexpress #zdrowie
rybakfischermann - Alibaba od wtorku 24 marca zaprzestaje sprzedaży podmiotom z Polsk...

źródło: comment_1584947853brqOIp6HPrCdemNdgVDFbt.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@taguje: powinno być ok

@Maksubejd: w przypadku trwającej epidemii, nie polecałbym żadnych sposobów na przedłużanie życia maski ze względów zdrowotnych. Producent podaje 24-72h użycia przy jednoczesnej wymianie wkładek filtrujących, ale zależy to od środowiska - w każdym razie czy przy wymianie filtrów zachowasz czystość i nie przeniesiesz wirusa do wewnątrz maski. Jeśli chcesz ją stosować do wyjścia do sklepu czy dojazd do pracy to całkiem inaczej, niż podczas kontaktu z
  • Odpowiedz
@diogene: te, które teraz zamówisz powinny dojść bez problemów, o ile poczta będzie dobrze dostarczać. Od 24. marca nie będzie możliwości zamówienia z Chin, jak i z innych magazynów, gdyż nie będzie możliwości wyboru dostawy do Polski, a wyszukiwarki nie będą pokazywać wyników.

@Sylar: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@taguje: otwórz link w oknie prywatnym, zmień język i miejsce dostawy na inne niż Polska. Przejdź na stronę główną (ważne by była angielska) i dopiero wtedy wpisz najlepiej mask ffp3 (corona mask itp. są też zablokowane).
  • Odpowiedz
@rybak_fischermann: słuchaj mam taką półmaskę lakierniczą.Ktoś napisał, że te filtry do gazów mogą gromadzić np wirusa. A gdyby je opróżnić i stosować filtr wstępny dedytkowany do takiej maski ? to zda egzamin?
I jeszcze jedno pytanko czy ta maska czarna z zaworkiem to to się nadaje do czegoś?
  • Odpowiedz
@rybak_fischermann: Cały czas dostaję błąd: "Page under maintenance. We are working hard to fix this problem. Please check back later.". Wybrałem wysyłkę z Polski, płatność transferami albo kartą bezpośrednio.
Co może być nie tak? Widziałem już te problemy przed weekendem...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rybak_fischermann: czyli jak zamowie 20 szt tych KN95 i 200 filtrów dla siebie i bliskich to będzie OK? W sensie czy będą pasowac te filtry do niej, bo na obrazku ze strony niestety tego nie widać, ani miejsca gdzie ten filtr wymienić :(
Przeznaczenie: okazyjne wyjscie z domu na zakupy
  • Odpowiedz
@rybak_fischermann: myślisz, że bez problemu towar przyjdzie? Zamówiłam rano 2x
Maseczka ochronna, przeciwpyłowa KN95 PM 2.5 - 10 sztuk po 80 zł za opakowanie, teraz jest 60 zł i mnie korci, żeby domówić jeszcze 2 opakowania, ale boję się że towar po prostu nie dojdzie ()
  • Odpowiedz