Wpis z mikrobloga

No to świadczy o twoim ubogim życiu prywatnym, ze interesuje cię jak jakaś patointeligencja leje się po mordzie xD
  • Odpowiedz
@Souis: Ty wolisz pograć w czołgi, każdy lubi spędzać wolny czas jak chcę różnica jest taka, że Ty pewnie w te czołgi grasz po kilka godzin dziennie, a ja na fame mma marnuje 4-5 godzin 3 razy w roku. Jak nie masz nic merytorycznego do napisania to daj sobie spokój bo swoim płytkim myśleniem tylko się ośmieszasz
  • Odpowiedz
Sam operuje stronę laboratorium dna + strony związane ze sklepem odzieży handmade ale tak czy siak kilka razy w tygodniu idę pracować przy wodociągach u ojca mojego przyjaciela. A wiesz czemu? Bo raczej taki typ co ma dwie lewe ręce nie powie mi czemu XD To zostaje twoją zagadką na czas kwarantanny
  • Odpowiedz
„Że mam max 16 lat” xdd Trzeba mieć fach w ręku żeby robić takie rzeczy ale jesteś tak oderwany od rzeczywistości, ze nawet nie wiesz ile przy tym jest roboty ale co ja tam wiem skoro pisze z piwniczakiem za którego matka zakupy musi nosić xD
  • Odpowiedz
@Souis: Człowieku skończ się ośmieszać o jakim fachu w ręku Ty mówisz pracując w wodociągach. Jesteś tylko marnym fizolem. Ojciec Twojego kolegi załatwił Ci pracę bo wiedział, że nigdzie indziej się nie dostaniesz. Brakuje argumentów więc zaczyna się obrażanie od piwniczaków XDDD
  • Odpowiedz
No typie szkoda, ze nikt cię nie poinformował o czyms takim jak kwalifikacje zawodowe których już trochę mam. Pracuje przy biurku non stop a tak czy siak wybieram często prace fizyczna ze względu na lepsze samopoczucie + jakaś aktywność fizyczna a nie tylko praca w bezruchu przy monitorze
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: tak czytam sobie te twoje wypociny w tym wątku i na początku się zastanawiałem co to za burak.
A potem doczytałem, że rodzice kupili ci mieszkanie, 2 lata temu skończyłeś studia i już wszystko w jedną całość się ułożyło. Jesteś po prostu bananowym burakiem (jak już wspomniałem wczesniej), który nie nabrał jeszcze ogłady, pokory i szacunku dla innych. Ale spoko - może się tego jeszcze nauczysz...
  • Odpowiedz
Współczuje twojej dziewczynie o ile takową masz xdd Mieć chłopa który uważa się za bóstwo gardząc innymi pracami niż swoją (o ile taka istnieje) i nie potrafi nic naprawić bo go to znieważy to trochę katastrofa xd Dziewczyna już wie, ze między nogami masz waginę?
  • Odpowiedz
Jeżeli sprzątanie Ci się podoba to nie mam złudzeń że nie masz ani ambicji ani szacunku do siebie


@cukrowyburakatakuje: Co za dzban.
Widać, że jeszcze masz mleko pod nosem i pewnie z rodzicami mieszkasz. Ważne że masz AMBICJE których jednak nie spełniasz tylko siedzisz na wykopie i piszesz takie głupoty.
  • Odpowiedz
@Souis: Skąd to wywnioskowałeś, że nie potrafię niczego naprawić bo mnie to znieważy? Obecnie robię magisterkę z mibm, pojęcie o tych rzeczach mam dużo większe niż 95% społeczeństwa więc daruj sobie takie żałosne docinki. Gdzie napisałem, że uważam sie za bóstwo? Przestań mi insynuować czegoś czego nigdy nie napisałem
  • Odpowiedz