Wpis z mikrobloga

Od początku epidemii w Polsce zmarło 5 osób, a w tym samym czasie co najmniej kilkadziesiąt kobiet nie mogło poddać się aborcji przez brak środków medycznych na rynku i zamknięcie granic. Jeszcze się okaże że wirus uratował więcej żyć niż zabrał. #koronawirus #aborcja
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agent-cooper: Uprawiasz seks bez zabezpieczenia...? Ech.

Albo usuwasz albo ja nie będę płacił.

No ja jestem za, skoro nie chce tego dziecka, to może się od tego odciąć. Zakładamy prawo do wolnej aborcji - skoro kobieta może nie chcieć dziecka, to mężczyzna też może. A jak kobieta usilnie chce rodzić, to niech rodzi, na własne ryzyko. Prezerwatywy lubią pękać, szczególnie te z firmy Durex. A jak prezerwatywa pęknie w dzień
  • Odpowiedz
@agent-cooper:

kolejny głupi argument ameby intelektualnej


abordowanie jest niezwykłym chamstwem i największą podłością jaka może zrobić człowiek w swoim marnym
  • Odpowiedz
@agent-cooper: wolisz, żeby matka męczyła się z tym dzieckiem i ono czuło się niekochane a po paru latach wylądowało w domu dziecka? Świetne życie.

Poprzednicy ładnie wyjaśnili :) że dziecko z zespołem downa czy uszkodzeniem jakimkolwiek innym marnuje czyjeś życie tj. matki i ojca. A skoro w Polsce brakuje sprzętu, no to w ogóle tu nie rozmawiamy o tym co można a czego nie z aborcją w Polsce a za
  • Odpowiedz
@agent-cooper: wolisz, żeby matka męczyła się z tym dzieckiem i ono czuło się niekochane a po paru latach wylądowało w domu dziecka? Świetne życie. Poprzednicy ładnie wyjaśnili :) że dziecko z zespołem downa czy uszkodzeniem jakimkolwiek innym marnuje czyjeś życie tj. matki i ojca. A skoro w Polsce brakuje sprzętu, no to w ogóle tu nie rozmawiamy o tym co można a czego nie z aborcją w Polsce a za
  • Odpowiedz
@Wap30

Ale typie my jak najbardziej szanujemy wolność osobistą. Czyja to jest wina że nie wiesz że jak cię swędzi kuśka to mogą być z tego dzieci?

Nie ma wolności bez odpowiedzialności. Jeżeli już musisz być degeneratem to przynajmniej zrób sobie wazektomię.
  • Odpowiedz
@chwila

Chcesz żyć w społeczeństwie i mieć wszystkie przywileje życia w społeczeństwie jednocześnie nie mieć z tego tytułu żadnych odpowiedzialności i gardzić swoją rodzimą kulturą i oczekiwaniami wobec ciebie. To nie jest liberalizm, to jest #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@peszmerd: czy zatem zaakceptowałbyś związek bez seksu i dożywotnią cnotę? Albo mniej niż dziesięć stosunków przez całe życie, bo chcecie mieć tylko jedno dziecko?
  • Odpowiedz
@kaspil: nie znam az tak dokladnie obecnej sytuacji, na pewno sa trudnosci. Jednak wydaje mi sie ze paczki do Polski z zza granicy wciaz moga dotrzec.

W skrajnym przypadku trzeba szukac osob legalnie przekraczajcych granice(kierowcow czy innych pracujacych w Niemczech z miast przygranicznych) przy przetransportowali zestaw srodkow poronnych przez granice.
  • Odpowiedz
czy zatem zaakceptowałbyś związek bez seksu i dożywotnią cnotę? Albo mniej niż dziesięć stosunków przez całe życie, bo chcecie mieć tylko jedno dziecko?


@Yxonumei: napisałem, że seks służy tylko do robienia dzieci czy może, że trzeba brać odpowiedzialnosc na klate i jak sie ruchasz to dzieci akceptujesz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@peszmerd: zatem zaakceptowałbyś związek z kobietą, która nie chce mieć dzieci, ale jest odpowiedzialna i chce trwać w dziewictwie na zawsze?
  • Odpowiedz
@lazzyday: Ale ty nie masz decydować co ja robię z moją kuśką, ani nawet wnikać czy gdziekolwiek ją wkładałem. Podobnie, z tego co wiesz każda ciąża to gwałt, bo nie nie masz prawa nikogo zmuszać do tłumaczenia się z tego czemu został zapłodniony, nie musi mieć ochoty się z tego spowiadać.

Jeżeli coś ci wyrasta w organizmie to masz całkowite prawo się tego pozbyć i tyle, a jeżeli jest kult
  • Odpowiedz