Wpis z mikrobloga

Od początku epidemii w Polsce zmarło 5 osób, a w tym samym czasie co najmniej kilkadziesiąt kobiet nie mogło poddać się aborcji przez brak środków medycznych na rynku i zamknięcie granic. Jeszcze się okaże że wirus uratował więcej żyć niż zabrał. #koronawirus #aborcja
  • 143
  • Odpowiedz
@agent-cooper: No jesli komus urodzi sie dziecko bez głowy to zrujnuje mu to psychike do konca życia. Albo jesli bedzie musial poswiecic sie opiece nad dzieckiem z zespolem downa to jego zycie mozna uznac za zmarnowane
  • Odpowiedz
@Amishia: gwałt rozumiem. Ale samo niechcenia dziecka i je abordowanie jest niezwykłym chamstwem i największą podłością jaka może zrobić człowiek w swoim marnym życiu. Ale co ja tam wiem, yolo, ruchajmy się i usuwajmy. Szkoda na was lewaków strzelić ryja
  • Odpowiedz
Ale samo niechcenia dziecka i je abordowanie jest niezwykłym chamstwem i największą podłością jaka może zrobić człowiek w swoim marnym życiu. Ale co ja tam wiem, yolo, ruchajmy się i usuwajmy. Szkoda na was lewaków strzelić ryja


@agent-cooper: na całe szczęście światem nie rządzą wykopki i to co w swoich ograniczonych główkach "wiedzą" i w normalnych krajach kobieta aborcji może dokonać
  • Odpowiedz
  • 1
@ziomale najpierw przegrywie zielonko jakaś spizgana do nieprzytomności karyna musiałaby ci się oddać, innej opcji na stosunek dla ciebie nie widzę ;)
  • Odpowiedz
@agent-cooper:


Ale samo niechcenia dziecka i je abordowanie jest niezwykłym chamstwem i największą podłością jaka może zrobić człowiek w swoim marnym życiu. Ale co ja tam wiem, yolo, ruchajmy się i usuwajmy. Szkoda na was lewaków strzelić ryja


No i zajebiście. Co cie interesuje, co robią obcy ci ludzie?
  • Odpowiedz