Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Typowy_Baron_Narkotykowy
Niech ktoś zawoła tego kretyna jak może, bo zamiast dyskutować dodał mnie na czarno i nie mogę pisać pod jego wpisem.
Podałem ci dokładnie, gdzie popełniasz błąd logiczny, ty nie podałeś żadnego przykładu a napisanie, że #!$%@? logiki to moja specjalność bez poparcia tego dowodami ma zerową wartość. Podawanie asymetrii Benatara jako nasz błąd logiczny mija się z celem kiedy nawet sami antynataliści przyznają , że nie da się jej logicznie wesprzeć. Dodatkowo pisałeś, że to my tutaj na wykopie popełniamy błędy logicznie notorycznie, ale nie widziałem tutaj żadnych fanatyków asymetrii, więc jak ona się ma do tematu naszej dyskusji? #antynatalizm
  • 7
@hehexdlollmao to ja ci podaję że błedy logiczne masz w całym tekście, argument nie do podważenia, krul argumentuw, i piszesz że nie posałem jak wyraźnie masz napisane. a to trzeba być fanatykiem, żeby ktoś mógł to obalać? masz ciągle wałkowany ten temat, nie fanatycznie ale popierany przez antynatalistów. nigdy nie chciałem negować antynatalizmu, bardziej prymitywnych jego zwolenników, ale cóż, tak jakoś wyszło, że załatwiłem wam argumenty przeciw niebędące cytatami samozwańczych filozofów jak
TypowyBaronNarkotykowy - @hehexdlollmao to ja ci podaję że błedy logiczne masz w cały...

źródło: comment_1584758986sNUGUueKdoH4pYUAGz06nC.jpg

Pobierz