Wpis z mikrobloga

@Jamniki2: stary, to jest spółka o klasycznej formacji #!$%@?. Juz w sumie wrocilo do punktu wejscia... (spadek o 70% ponad od górki) I to co napisal @pijekubusplay znow kupiles po wzroscie nastoprocentowym, tuz przed spadkiem nasdaqa o -1% (w tym momencie) i zapowiada sie ze spada dzis dalej - chociaz nie wiadomo.
Pobierz
źródło: comment_1584721834QELwSdV2VfzczPDt5rbjxZ.jpg
@lyndrym: @pijekubusplay: @Jamniki2: po co się ładować w virgin galactic która nie oferuje niczego poza bajkami? To jest zwykła spekulacja przecież. Oprócz Spacex, być moooże blue origin będzie coś warte kiedyś ale spacex nie wiem czy wejdzie na gielde. ten Starlink jak wejdzie to warto się bedzie ładować w to ale to melodia przyszłości
@Jamniki2: to nie trzeba być kimś super, sam taki nie ejstem po prostu najpierw wystarczy poczytać co dane firmy reprezentują, na rynku kosmicznym jest spacex i nic poza nimi tylko sama ściema i bajki i boeing wraz z nasa dojący z budżetu amerykańskiego miliardy na sls które jest niewypałem
@dziadeq: Ona mi dała 129% więc ja VG zawsze bede uwielbiać, ale to był fart i trafiłem ładny okres styczen, luty. A OP chyba też lubi spekulacje albo liczy że odbije do 40$. Też mysle że teraz ładowanie się w vg, tesle i inne spółki bez realnych fundamentów i zysków na poziomie to szaleństwo ale każdy ma swoją wizje.
@pijekubusplay: no udało ci się bo dobre bajki wciskali i mieli pijar, a inwestorzy się rzucali że niby drugie spacex i im trochę tortu kosmicznego spadnie, tylko poza wpisami w necie nie oferują nic XD można liczyć na takie ruchy że się kupi za 12$, urośnie do 30 i inne cuda ale to zabwa jak w kasynie jest na dłuższa mete
@Jamniki2: najpierw niech polecą, takie spacex już w 2018