Wpis z mikrobloga

@glaaki: wiesz co ? jestem bylym redaktorem gamespy magazine ktory robil wywiady z ludzmi typu carmack kiedy ty w pieluchy srales, wiec tak, probowalem. I mi sie znudzilo. No moze oprocz battlefielda. I rdr 2. I paru innych. I parunastu innych :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Apkidlafirm: redaktor GameSpy magazine xd co to #!$%@? jest gamespy magazine? Jakieś nic co upadlo z powodu dennego poziomu tekstów? Z ludźmi typu Carmack xD prawie jak Jezus. Nie jest tak że był na wszystkich eventach gamingowych w Polsce i rozmawial z KAŻDYM. I jeszcze powie ze jest redaktorem a nie polonista więc nie musi znać podstawowych zasad pisowni ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
@p4wl: Tak z powodu dennego poziomu tekstów upadł gs masz racje, nie umielismy zdobyc tak wartosciowej publiki jak twoja, ojej ojej ojej masz racje, to bylo tak: przyszedl wlasciciel portalu i mowi: zamykamy wszystkie strony, zamykam gs arcade, zamykamy #!$%@? wszystko!!!!! A ja na to ojezusie a czemu ?? a on na to co ??!?!?! jak to czemu ?? nie umiales pozyskac czytelnikow z wykopu nie umiesz polskuich znaków !!! a
@ButtHurtAlert: LOL dobra mały, dzieki za amatorska analize ekonomiczno-medioznawcza. To nie wiem po #!$%@? ty pisesz i czytasz jak lepepiej z psem. A o GS to morda w kubeł, bo te twoje gry tv co wykorzystują niepełnosprawnych + sa dotowane z budżetu państwa, wiec nie musza sie martwic o sprzedaz, to moga buty lizac. Ale kto co lubi, tepe, #!$%@?, odpustowe tvcostam ze spedalonymi młokosami z yt z pewnoscia ci sie
@ButtHurtAlert: ale tak na serio, ech malolat, zebys ty wiedzial co to byly za czasy. Pamietam jak dostałem w 2004 3 kopie HL2 do recenzji zamiast 1. No i od razu poszedł post na jakies wyszukane w google forum "gry handel trójmiasto" :D wtedy jeszcze uzywalem znaku $ zamiast zł :D wiec jak ktos napisał ze chce kupic obie kopie i ile chce to mu napisałem 600 $ (chodzilo o 600