Wpis z mikrobloga

#!$%@?, nie dość że po tym alkoholu dalej powstrzymuję się od wszystkiego, z czym chcę się podzielić, to jeszcze jak już się zdecyduję coś napisać (powiedzieć nie, bo nie mam do kogo - jedynie napisać anonimowo do większości przez neta) to i tak jest to 1000 (słownie : tysiąc) razy gorsze niż jakbym to napisał na trzeźwo! Eh, brakuje mi opiatów, tego spokoju, tego szczęścia z życia, tego poczucia że to jaki teraz jestem nie ma znaczenia, a dopiero to co zapracuję ma znaczenie. Teraz te słowa są dla mnie puste jak flaszka sprzed miesiąca.
#przegryw #przemysleniazdupy #gownowpis #depresja #opiowraki #pijzwykopem #alkoholoweprzemyslenia
  • 6
@Ibralew: Byłem na odwyku, nie pomogło. Chodziłem do psychiatrów 12 lat (mam 20, tak, zdiagnozowano u mnie depresję w wieku 8 lat), testowałem z 12 różnych leków, chodziłem do 3 różnych psychologów i dalej nie ogarniam swojego życia. 4 lata temu wpieprzyłem się w morfinę przez to, że desperacko poszukiwałem grupy z którą mogłem się utożsamiać i padło na narkomanów.
@johnywayne: nie bede ci prawil moralow bo tez mialem w #!$%@? problem zeby zaakceptować wszystko co jest zwiazane z terapia odwykowa. Prawdopodobnie chodzi tu o to samo co u mnie, masz problem z zaakceptowaniem siebie takim jakim jestes. Dopoki tego nie zrobisz zadna terapia nie pomoże, niestety.
@Ibralew: Jak mam siebie zaakceptować, jak to jest naukowo udowodnione, że incele nigdy nie będą szczęśliwe? Nigdy nie dogonię "Chadów", nigdy nie uzyskam atencji płci przeciwnej, a miłość to jedyny powód dla którego warto żyć. Bez niej nawet największe pasje i najlepsze talenty gasną niezauważone. Gdyby tylko eutanazja była dozwolona w tym kraju... a tak muszę sztucznie podtrzymywać swoje życie za pomocą leków.
@johnywayne: przestań gonić chadow, bo nie ma takiej możliwości zebys ich dogonił. Skup się na sobie i nie patrz na innych bo to tylko wpedzi Cię w jeszcze wieksze kompleksy. Patrz na to co mozesz zrobic ze swoim zyciem zeby bylo lepsze, a nie staraj sie zadawalac innych. Inaczej będziesz wiecznie nieszczęśliwy.