Wpis z mikrobloga

#niemcy #koronawirus ponad 20h stania w korku w stronę Görlitz.
Niemcy przysłali lekarzy, pomoc dla dzieci, żywność i napoje...

Niektórzy stoją ponad 20h
Korek ma 40km.

Rozdawane są również formularze, które można wypełnić i przejść przejście graniczne szybciej...

Dlaczego wszyscy od nas maja to w dupie i nie zwiększyli ilości służb na granicach !?

Serio! Tu są dzieci, 30h w aucie to nic fajnego.

Sam stoję ponad 21h.

W mediach mowia, ze korek trwa 3-15h...

Brak mi slow!

Jak sytuacja wyglada na innych przejściach?
  • 47
@hetman-kozacki: równość i braterstwo. Każdemu rolkę papieru, wifona oraz internet do wypisywania bzdur. Siedźmy wszyscy w domu, nasze państwo poprowadzi nas ku zwycięstwu nad koroną niczym Mojżesz poprowadził Naród Wybrany do Ziemii Obiecanej.
Jedna jest tylko droga ku chwale i Mesjasz Narodów stanie się wybawieniem dla laickiej Europy bagatelizującej zagrożenie będące karą za szerzenie ideologii lgbt.

Napisałem niesamowity wysryw, wart tyle, co wasze gadanie panikarze. Teraz widać, że wszyscy ci, którzy
@weakra: Dla mnie nie ma różnicy miedzy wami a ludzi jeżdżącymi na tanie wakacje w czasach zarazy. Dwie grupy myślą krótkowzrocznie, wyruszyłeś wczoraj gdzie granice zamknięte są od niedzieli i nie wiozłeś nic do picia jednia(wafelki, cukierki 2 duże cole)? Takim jedzeniem się nie najesz ani nie będziesz odżywiony ale nie będziesz głodował. Wystarczyło suchy bochenek chleba kupić i do bagażnika wrzucić. Ludzie nie jest teraz normalny czas, nie jedziecie na