Wpis z mikrobloga

Wczoraj pisałem że 10 zleceń mi odpadlo jednego dnia. Dziś jeszcze weselej. Odpadlo ze 30. Nie mam pracy na maj, część zleceń na czerwiec i lipiec. Odpadły mi 2 duże zlecenia zza granicy.

Wytrzymam do końca czerwca, ale co później?

No, ale debile piszą żeby zamknąć wszystkie firmy xD
Państwo ogłosiło stan zagrożenia epidemicznego. Gdyby ogłosili stan wyjątkowy mógłbym starać się o odszkodowanie, ale w tym kraju #!$%@?ć przedsiębiorców.

#zalesie #koronawirus #firma #smutnazaba
  • 46
@Arachnofob: Dentysta. Z zapisanych od wczoraj 10 pacjentów przyjąłem dwóch wczoraj, dzisiaj żadnego. W sumie nie mam żadnych pretensji do nich, bo to zrozumiałe, ale jednak od zeszłego roku wpakowałem się budowę domu, jakiś tam leasing jest i szczęście w nieszczęściu, że żona ociągała się z pobraniem PITu, bo miałbym już kredyt na wykończenie domu. Trzymajmy się tam
@Arachnofob: Przecież stan zagrożenia epidemicznego to tak naprawde stan klęski żywiołowej tylko w przekazie rządowym i medialnym używa sie innego określenia. Pewnie wiąże sie to z tym, ze gdyby wprost powiedzieli ze to stan nadzwyczajny czyli stan klęskizywiolowej to by musieli od razu przesunac termin wyborow. A nazywając to inaczej tak naprawde nie wiadomo co planują, co nie zmienia fakty ze wybory powinni sie odbyć w późniejszym terminie.
@Arachnofob: to spotka cały świat, w Hiszpani czy Francji jeszcze nie walnęło na powaznie a już nacjonalizują prywatne szpitale czy firmy XD W UK to samo będzie dodatkowo problem z dindu nuffin i innymi co zaczną szabrować sklepy gorzej jak w 2011 roku.

Trzeba przygotować się na bezrobocie 15%+ i szczaw i mirabelki XDDDDDDDDD
@Arachnofob: będą też wracać bo i w uk stracą prace XD, tam branża hotelarska, gastro i inne jeszcze bardziej straci nie m,ówiąc o innych jak lotnicza, firmy it związane z turystyką itd.

u Niemców brakuje ludzi do zbierania szparagów może się spotkamy na jesień XDDDD