Wpis z mikrobloga

@Mathas: Widzisz ich stać na ten socjal więc wydają, Polski na taki socjal nie stać a wydaje więc gdzie tu sens?
Inaczej zarabiasz 1500 miesięcznie, opłacasz mieszkanie za 1200, nie masz grosza przy dupie a bierzesz kredyt na auto aby spłacać miesięcznie 500, za co będziesz żył? Tak jest z Polską, nie stać jej na 500+ a daje aby tylko kupić głosy wyborców a co będzie potem ich nie interesuje, Gierek
@jaroty: że co się chce pisać te propagandowe hasła. Wiesz że twoja platforma nie rozdawała pieniędzy tylko dlatego że ich nie miała? Nieudolnie wprowadzali odwrócony VAT i miliardy uciekały za granice. Nie chcę specjalnie bronić PiSu bo nie podoba mi się że rozdali tyle pieniędzy ale bronienie PO to jakiś żart.
@agent-cooper: przecież NIK w raporcie napisał, że PiS zrobił niewiele bo 200mld zł jest wyprowadzanych przez mafie. Ministerstwo Sprawiedliwości na to ze NIK zmanipulowalo bo MS zrobił bardzo dużo. Prawda, że więcej niż za PO ale to i tak gowno. Potem MS naslalo na NIK służby CBA. To jest ciąg przyczynowo-skutkowy. Natomiast dalej pieniądze uciekają - PiS próbuje to maskować
@bumbp: no pewnie że uciekają i to grube miliardy ale mówienie że gówno zrobili brzmi smiesznie. Chyba wiesz z czego mogli sfinansować 500+ co? Przecież Rostowski stwierdził że pieniędzy nie ma na takie programy. A jednak są. W każdym państwie europejskim dochodzi do kradzieży z VAT. Nie naprawi to żaden rząd.
I mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę że NiK zrobił to specjalnie? Przecież to wszyscy wiedzą że chcieli odegrać się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deafpool: odnoszę wrażenie, że tam jednak jest bardziej rozwinięty patriotyzm. Co ja bredze przecie to nazisci tylko polska walczącą ma czele z bandą frajerów, którzy rozdają publiczne pieniądze żeby utrzymać się na stołku ¯\_(ツ)_/¯.
@bumbp: dobra idę bo jak czytam taki bełkot to mi się już nie chce rozmawiać. Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ile miliardów oszczędziliśmy przez rozwinięcie odwroconego vatu. Piszesz o 4 miliardach więc pewnie nie wiesz o jakich liczbach my mowimy. Dobrze robisz. Głosuj na tych do się jeszcze bardziej nie sprawdzili. Tych co sprzedali bank polski i wszystko co było opłacalne. To byli przywódcy. Trzymaj się ciepło