Wpis z mikrobloga

Mirki, zawaliło mi się życie. Moja kobieta znalazła sobie nowego, po 10 latach razem. Zauroczyła się nim, widziałem jak piszą ze sobą, że tęskni, jest dla niego misiem, skarbem, kochaniem. Widzieli się już kilka razy, flirtowali. Wiem też, że nie wie jak się wyprowadzić ode mnie (mieszkamy razem, wspólny kredyt i praca) i, że dla niej to zaczęcie życia od nowa, do tego w innym mieście.

Będzie mieszkała u mnie jeszcze do końca miesiąca, potem musi podjąć decyzję czego chce od życia (a raczej jak się odważyć i zrobić krok w nowe życie). Nie mogę znieść widoku jak ciągle ze sobą piszą, do tego ta zasrana kwarantanna, pracujemy zdalnie z domu i siedzimy w 4 ścianach ciągle sami...

Nie jem prawie nic od niedzieli (wtedy dużo odkryłem prawdy), ciągle się trzęsę i ryczę. Jestem teraz ludzką #!$%@?ą. Nie mam przyjaciół (poza rodziną, ale mieszkam w innym mieście niż rodzice), żeby się do kogoś odezwać.. bardzo potrzebuję pomocy.

#depresja #przegryw #rozstanie #pomocy
  • 46
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wespazjon: jest coś w tym, pewnie. Człowiek jest jednak najpierw głupi i cierpi, prawda? Głupio pisać o czymś, co nastąpi być może za 2 lata, - "zapomnisz".

@Satanistic: czego Ci teraz potrzeba? Bo durne super rady dostaniesz gratis bez proszenia.
@Satanistic: I wy się dziwicie potem, że kobiety traktują mężczyzn jak chodzące #!$%@?. Człowieku ogarnij życie, już nie mówię, że jesteś #!$%@?ą bo sam to napisałeś, ale miej honor i szacunek do siebie samego i ją #!$%@? z chaty albo sam się wyprowadź, zrób coś i pokaż w końcu, że masz jaja. Ja jej się w ogóle nie dziwię, że zostawiła Ciebie dla innego, dziwie się za to, że w ogóle
@Satanistic: to tak na dobra sprawę ryjesz sam sobie beret siedzac tam z nia i patrzac jak Ci to wszystko ucieka. Najlepiej byłob gdbys bez słowa gdzieś #!$%@?ł na te X dni zeby nie widziec tego+ tryb olewczy i powoli sie z tym zegnać. Druga sprawa to fakt, że teraz ocenę sytuacji masz mocno #!$%@?ą wspomnieniami ale na chłodną głowę to śmieci same się wniosły, laska znalazła na boku kogoś innego