Wpis z mikrobloga

PATRZ TU, WIECZNIE ŻYŁ NIE BĘDĘ, MUSISZ SIĘ TEGO NAUCZYĆ, FACET TO MUSI UMIEĆ, JA W TWOIM WIEKU...

Ile razy młodzi chłopcy słyszeli, słyszą i będą słyszeć te teksty od ojców cucków?
Kiedy ty pomagasz ojcu, albo matce, Twoja siostra skacze na Bartku lvl 25, albo jest na domówce. Czy to obchodzi rodziców? Bynajmniej. Córeczka tatusia i tym bardziej mamusi (która jej broni na każdym kroku, a cuck ojciec się na to zgadza, bo chce mieć spokój) ma taryfę ulgową od początku przyjścia na świat.

Mówi się, że kobiety szybciej dojrzewają. Nic dziwnego, skoro wcześniej mają styczność z mężczyznami niż my z kobietami. A to za przyzwoleniem rodziców.

Czy Wasza matka przysposabiała Wasze siostry do bycia przyszła matka? Czy kazała jej kiedyś zrobić obiad? Sprzątnąć coś oprócz swojego pokoju? Kobiety majo leżeć i pachnieć hehe i koniec . Rolą ojca jest odciążenie syna, dawanie mu rad, a nie darcie mordy na niego, traktowanie go gorzej niż córkę i kazanie w czasie wolnym zapjerdalac według zasady: "Nie masz co robić? To ja Ci znajdę zajęcie". Kobiety mają łatwiej już od najmłodszych lat, mają wsparcie rodziny itp.

Wiecie dlaczego w starożytnym Rzymie to syn przejmował cały majątek po ojcu, a córki można było wydziedziczyć? Bo to syn pomagał we wszystkim ojcu, a córka w tym czasie korzystała z dobrodziejstw i skakała na k00tasie Proculusa. Nic nie wiedziała, już wtedy ja nic nie interesowało.
Na zdjęciu przeciętny chłopiec w p0lskiej rodzinie.
#przegryw #stulejacontent #p0lka #takaprawda
rybka65 - PATRZ TU, WIECZNIE ŻYŁ NIE BĘDĘ, MUSISZ SIĘ TEGO NAUCZYĆ, FACET TO MUSI UMI...

źródło: comment_1584185849N6867ug3CGag3RFD2VfSeZ.jpg

Pobierz
  • 1