Wpis z mikrobloga

† Piątek, 13.03.2020 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

W tym tygodniu korzystamy już z uaktualnionych list wołających do modlitwy, jeśli więc zauważysz jakiś błąd, to koniecznie daj znać.

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, zostaw intencje w komentarzu. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

·CZĘŚĆ BOLESNA·

1 Modlitwa w Ogrójcu
2 Biczowanie Pana Jezusa
3 Cierniem ukoronowanie
4 Droga Krzyżowa Pana Jezusa
5 Ukrzyżowanie Pana Jezusa

Miesiąc marzec poświęcamy modlitwie za wstawiennictwem św. Kamila de Lellis, patrona chorych, o powstrzymanie epidemii koronawirusa i o łaskę wyleczenia dla wszystkich zarażonych.

●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● organizacja ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●●

Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu, mogą być także podsyłane anonimowo wiadomością prywatną, tak samo jak zgłoszenia chętnych do wspólnej modlitwy.

Grafik:

→Stworzyliśmy małe FAQ w którym odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania.

→Jeśli chcesz dołączyć do modlących, to daj znać tutaj lub tutaj.

Jak odmawiać różaniec oraz o różańcu

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem i ich lista na dziś jest w komentarzu do wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
M.....k - † Piątek, 13.03.2020 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa
 
W tym tygodniu korzy...

źródło: comment_15841289020Co5ygRg77D0EVRMaIraWc.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mr-Slimak: Za dusze w czyśćcu. Za wszystkich moich bliskich. O opiekę nad rodziną. O pomoc w rozwiązaniu kłopotów jakie trapią moją rodzinę. W podzięce za wszystkie modlitwy serdeczne Bóg zapłać
  • Odpowiedz
@Mr-Slimak: o uzdrowienie relacji, żeby byli przyjaciele się jeszcze do mnie odezwali, za wszystkich uczestników Mikromodlitwy i ich spokój ducha oraz lepszy kontakt z przyjaciółką, wytrwanie w poście.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Mr-Slimak: o odwagę i motywację, poradzenie sobie w pracy, cierpliwość, zapobiegnięcie rozprzestrzenianiu się wirusa i jego pokonanie i w intencjach Bogu wiadomych. Bóg zapłać.
  • Odpowiedz
@Mr-Slimak dziękuję za dotychczasową modlitwę i serce, dziękuję za łaskę wspólnej modlitwy która uzdrawia mnie. Proszę o modlitwę za zdrowie siły cierpliwość i wytrwałość w powierzonych obowiązkach, wzajemną miłość zgodę i pokój w rodzinie , spokój w pracy, przymnożenie wiary w Boga i w siebie , nawrócenie grzeszników i nawrócenie nałogowców i uzależnionych, przebaczenie osobom które nie widzą w sobie winy a krzywdzą innych, pokój i zbawienie dla dusz zmarłych.

Polecam
  • Odpowiedz
  • 5
O siły w stawianiu czoła codziennym wyzwaniom. O zdrowie i szczęście dla rodziny i przyjaciół oraz dla mnie. Dziękuję za dotychczasowe łaski
  • Odpowiedz
@Mr-Slimak: o błogosławieństwo dla całej rodziny, zdrowie dla Mamy, odwagę, spokojne życie, prawdziwą miłość i powodzenie na studiach. Dziękuję za dotychczasowe łaski!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mr-Slimak:
Proszę o zawołanie @dendrofag i odpowiedź dlaczego zostałem zczarnolistowany, za prośbę modlitewną za katolików aby pozostali w domach? Czy katolik tak postępuje że innego swego brata w wierze blokuje bo zachowuje się niezgodnie z jego narracją? Czarnolisto i usunięcie intencji, przykre. Kilka razy prosiłem o to żeby się za mnie pomodlić nie tylko na tym koncie, ale widzę że niektórzy twardogłowi nie rozumieją powagi sytuacji.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mr-Slimak o to by wszyscy obejrzeli msze w telewizji czy wysłuchali przez radio, a lokalne msze były odwołane, dzięki czemu ludzie nie będą mogli potencjalnie roznosić wirusa. To akurat prośba głównie do ludzi.
  • Odpowiedz
@Emigrant1: Po co za dusze w czyśćcu, skoro na 100% otrzymają wieczne szczęście? Co za różnica, ile "tam bedą"? Każda skończoność jest jednakowo nieznacząca wobec nieskończoności. Nie szkoda tak marnować siłę modlitwy?
  • Odpowiedz
@CorpusCallosum: Bo wdajesz się tutaj w spór wewnątrz samego Kościoła (wielu księży i wiernych nie popiera zakazu chodzenia do kościoła, już w ogóle nie wdając się w dyskusję na temat czy słusznie, czy nie) - nie po to istnieje ten tag.

Ten tag istnieje po to żeby oddawać intencje w ręce Boga, więc jeśli rzeczywiście zależy Ci na dobru ludzi, to postaraj się sformułować swoją intencję w sposób nie narzucający
  • Odpowiedz
@JoBackManhorse: To prawda że z perspektywy wieczności nie ma różnicy między sekundą a milionem lat, ale dla duszy cierpiącej męki, czas jednak ciągle płynie. Za milion lat będzie to może raptem ulotne wspomnienie, ale w trakcie odbywania kary czyśćcowej jeszcze takim nie jest.
  • Odpowiedz
@dendrofag: W dalszym ciągu - bez różnicy. Plus, ten czyściec, stosunkowo nowy wynalazek - chcesz mi powiedzieć, że Bóg chce się poznęcać zanim wpuści kogoś na najlepszą imprezę ever ( z której nie wolno wyjść ) ?? Plus, jeśli przejmujemy się wspomnieniami duszy w jednostce czasu - co z tymi, którzy w niebie będą bez ukochanych? Bo ukochany/a np. nie wierzy albo nosił ubranie z dwóch różnych tkanin?
  • Odpowiedz
Sorry kolego, ale brak mi czasu na prowadzenie takich dyskusji, wszystkie odpowiedzi na swoje pytania może z łatwością uzyskać korzystając z Google - na pewno znajdziesz tam stanowisko Kościoła na tematy które poruszyłeś.

Z Panem Bogiem
  • Odpowiedz