Wpis z mikrobloga

Miło się robi na sercu w takiej sytuacji, gdy się patrzy że rząd (jaki by nie był) robi coś, żeby w jakimś stopniu zapobiec tragedii. Polacy też zachowują się na poziomie, Rigcz większy x10000 niż na zachodzie Europy, w miastach pustka, w galeriach żywej duszy. Ludzie w internecie robią akcje (prócz kilku wyjątków ¯\_(ツ)_/¯), żeby młodzi nie wychodzili z domów. Co by się nie stało za te 2 tygodnie, to chociaż w jakimś stopniu uspokaja mnie myśl, że ludzie nie mają tej pandemii w dupie i coś robią, żeby zniwelować szkody. Jestem z Nas dumny, Polacy! :)
#koronawirus #polska #oswiadczenie
  • 79
  • Odpowiedz
@Mothman-: @piczu: Mi tym lepiej ze u mnie na osiedlowej grupie na fb oferują zrobienie zakupów i dostarczenie do osób starszych oczywiście nieodpłatnie i proszą o przekazanie zainteresowanym starszym danych kontaktowym tj nr telefonu. Szanuje w opór
  • Odpowiedz
@Mothman-: Najlepsze ze ludzie w mlodym i srednim wieku, zdrowi i w pełni sił ograniczaja sie do minimum opuszczaniem swojego domu a stare pierdy co ich wszystko boli szwędają się jak gdyby nic sie nie dzialo xD
  • Odpowiedz
@emesc tiaaa a Włosi całowali się na przywitanie xDDD

Jednostki debilne znajdziesz wszędzie xddd cherry picking zajebisty
A co z akcjami kupowania jedzenia staruszkom? Home office?
Akcje zostania w domach?

Ludzie sami przestają podawać ręce gdy Włosi się całowali xd W zakładach pracy pomiary temperatury i dezynfekcje

Porównaj Polskę z UK, Szwecja lub Francja xddd
  • Odpowiedz
@Mothman-: moja siostra mieszka w Londynie. Pracuje w bardzo zatłoczonym miejscu. Pytam :

- jak tam

- a normalnie, co ma być?
Ja, ze wirus, te sprawy...

- tutaj w Anglii doszli do wniosku że część ludzi umrze, nie da się z tym nic zrobić. Nikt się nie przejmuje. U niej w pracy powiedzieli, że w życiu nie ogranicza napływu gości i nikt wolnego nie dostanie.

Będzie gorzej niż we Włoszech....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Znowu-sie-nie-chce:

hurrr durrr rzond nic nie robi

Chyba nie widzieli rządu UK.
Premier powiedział żeby ludzie przyzwyczaili do myśli, że stracą członków rodziny i elo. Chodzić, obserwować.
Ulice, puby, wszystko wczoraj wieczorem full, a robocie nawet napisali maila, że pracy zdalnej na razie nie przewidują. Business as usual

  • Odpowiedz
@straga: ja wszystko rozumiem. Za i przeciw tej partii. Ale chocby wlaczyli wszelakie obostrzenia to nic to nie da jak spoleczenstwo sie nie dostosuje. To tylko od nas zalezy. Wlochy wczoraj 4200 mandatow za przebywanie w miejscach publicznych bez konkretnej przyczyny.
  • Odpowiedz
to nic to nie da


@Znowu-sie-nie-chce: to nic nie da, nic nie da wcale. Zwłaszcza jak matoł jeden z drugim pojedzie na narty do Włoch, przez Niemcy wróci, ma jako lekarz świadomość ryzyka zarażenia innych i nic z tym nie robi. Debil po prostu.
  • Odpowiedz