Wpis z mikrobloga

Miło się robi na sercu w takiej sytuacji, gdy się patrzy że rząd (jaki by nie był) robi coś, żeby w jakimś stopniu zapobiec tragedii. Polacy też zachowują się na poziomie, Rigcz większy x10000 niż na zachodzie Europy, w miastach pustka, w galeriach żywej duszy. Ludzie w internecie robią akcje (prócz kilku wyjątków ¯\_(ツ)_/¯), żeby młodzi nie wychodzili z domów. Co by się nie stało za te 2 tygodnie, to chociaż w jakimś stopniu uspokaja mnie myśl, że ludzie nie mają tej pandemii w dupie i coś robią, żeby zniwelować szkody. Jestem z Nas dumny, Polacy! :)
#koronawirus #polska #oswiadczenie
  • 79
  • Odpowiedz
@Mothman-: a mój stary (fan pisu) od 7 do 23 tylko #!$%@? jacy to wszyscy głupi, że panikują, że po co te szkoły zamykać jak nikt nie umarł (nie słyszałem zaktualizowanej wersji po ogłoszeniu przypadku) i że kilka osób się zaraziło, a więcej na grypę umiera i nikt się tym nie przejmuje jakoś. Wczoraj chyba nawet Ziębę na laptopie oglądał. xD
  • Odpowiedz
gdy się patrzy że rząd (jaki by nie był) robi coś, żeby w jakimś stopniu zapobiec tragedii. Polacy też zachowują się na poziomie, Rigcz większy x10000 niż na zachodzie Europy


@Mothman- dopiero w tym miejscu załapałem zarzudke ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Polaki jeszcze złapią rigcz nie martw się. Po prostu pierwszy raz od dłuższego czasu muszą dostosować się do cywilizowanych narodów.
  • Odpowiedz
@Mothman- ale gdyby rząd dał teraz dupy to opozycja będzie to wypominać już zawsze więc mnie to nie dziwi, i nie mówię tego tylko o pisie ale o każdej innej partii która miałaby obecnie większość, jednak faktycznie społeczeństwo polskie jest zaangażowane tu rację masz
  • Odpowiedz
@Mothman-: najbardziej pozytywnie mnie zaskoczyła o zgrozo, akcja kibiców (tak tych kiboli co handlują dragami i się zabijają maczetami w wolnym czasie), wczoraj, gdy jeszcze nie wiadomo było czy rozgrywki będą odwołane, a powiedzieli, że mecze bez udziału publiczności, na różnych fejsbukach, pisali "nie spotykamy się pod stadionem"
  • Odpowiedz
  • 4
@Mothman-
Rigcz większy x10000 niż na zachodzie

Masowy szturm do sklepów i stanie w tłoku zamiast izolacji
Chyba z pięć nagłówków o ucieczkach od lekarza/ze szpitala
Ukrywanie kontaktu z kimś z rodziny kto jeździ często do Włoch
Patacetamol dla pasażerów przed dotarciem busa do granicy

Rigcz? Jak w chlewie...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mothman-: Bo Polacy to jest taki naród że jak jest dobrze to nie potrafi się ze sobą zgodzić, ale jak zaczyna być #!$%@? (wojny, epidemie) to od razu mobilizacja, współpraca itd. I to jest zajebiste
  • Odpowiedz
Czytam komentarze i wpisy "hurrr durrr rzond nic nie robi". A przepraszam bardzo ze zapytam? Czy oni to dziadostwo przywlekli z nartami ze sobą tutaj????


@Znowu-sie-nie-chce: mnie też cieszą dzisiejsze komunikaty rządu i ich podejście, ale bardzo #!$%@? proszę nie wybielać tych ludzi którzy przez ostatnie lata sukcesywnie niszczyli ten kraj.
  • Odpowiedz