Wpis z mikrobloga

@ortaliontrenera: nie można im wiele zarzucić? Braki w sprzęcie, braki w kadrach, braki w środkach ochrony, braki w testach. Co jeszcze można było z----ć przez ten miesiąc? Ja im nie odmawiam tego, że teraz faktycznie się starają, ale zbagatelizowali temat i nawet same szkoły zamknęli o tydzień za późno.
  • Odpowiedz
@ortaliontrenera: mało tego, cały czas utrzymywali, że wszystko jest pod kontrolą i grypa groźniejsza, a tu nagle jeb jeb jeb zamknięte szkoły teatry kina, ludzie w panice, a do tej paniki to właśnie rząd się przyczynił. Doprowadzili do sytuacji, w której ludzie tłoczyli się w sklepach. Popełnili tak banalny błąd, że aż szkoda gadać. Co mieli zrobić? Jak było pewne, że nas to nie ominie to już miesiąc temu powinny
  • Odpowiedz
ale cale szczescie, ze ta epidemia sie stala za rzadu kaczucha


@ortaliontrenera: ja też się cieszę, że to będzie gwóźdź ostateczny, poczekajmy tylko jak liczby pójdą w naście tysięcy zamiast kilkadziesiąt
  • Odpowiedz
@ortaliontrenera 2 miliardy w------e w TVP zamiast na doposażenie szpitali w momencie gdy już w Chinach szalało. Można było wydać je na szpital ZAKAZNY w Sieradzu bodajże, który został w tym tygodniu zamknięty. Szpital ZAKAZNY został zamknięty przed epidemią. Mam wyliczać dalej?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ortaliontrenera: wszystko rozdane w okresie prosperity na bombelki i socjal, ale niczego, powtarzam - zupelnie niczego nie mozna im zarzucić (ʘʘ)
  • Odpowiedz