Wpis z mikrobloga

Odpowiedź dla Widza: rysunek techniczny, chropowatości a aktualność norm (ISO 1302:2004)

Staram się odpowiedzieć na pytania Widza, które pojawiły się pod odcinkiem nr 103, dotyczącym rysunku technicznego korpusu korkociągu i prawidłowości oznaczenia chropowatości. Ponadto w odcinku możemy dowiedzieć się jak zmienić domyślny styl wyświetlania oznaczeń chropowatości w programie SolidWorks na zgodność z aktualnym wydaniem normy ISO 1302.
Zapraszam: [[#104] Odpowiedź dla Widza: rysunek techniczny, chropowatości a aktualność norm (ISO 1302:2004)](https://youtu.be/R1oF9HEaKPk)

#inzynierprogramista #inzynieria #solidworks #cad #projektowanie #pracbaza #studbaza #studia #techbaza #ciekawostki #youtube #gruparatowaniapoziomu #rysunek #rysunektechniczny
InzynierProgramista - Odpowiedź dla Widza: rysunek techniczny, chropowatości a aktual...

źródło: comment_1583960971gUh5RIBUJmd2h5oWejikN5.jpg

Pobierz
  • 5
@fan_internetu: Bardzo trudne pytanie, ponieważ samo pojęcie rysunku jest bardzo względne. Odpowiem na swoim przykładzie: od zawsze interesowało mnie majsterkowanie i kombinacje z wymyślaniem jakichś rzeczy, jak również zgłębianie tajemnic pod tytułem: jak to jest, że działają programy w komputerze i jak się je robi. Ostatecznie po wielu przemyśleniach zdecydowałem się na studia mechaniczne: by to co wymyślę i za pomocą rysunku przeleję na papier - można było za jakiś czas