Wpis z mikrobloga

we Wrocławiu w jednym z lokali Pizza Hut kiedys ze znajomymi poszlismy na pizze, to dostaliśmy gówno, które wyglądało jak guseppe i smakowało jak guseppe. Nie zdziwiłbym sie, gdyby to faktycznie była guseppe XD


@Arveit: każda pizza z Pizza Hut to gówno w sumie nie powinieneś się dziwić. ¯\_(ツ)_/¯
@Jalioza: mrożone pizze to nieporozumienie, nie jestem w stanie zrozumieć jak ludzie mogą to kupować te gó*no, pewnie jeszcze podgrzewane w mikrofali, dobrze również mogliby jeść karton, jest tyle alternatyw, można zrobić samemu, kupić jak człowiek w pizzerii, w sieciówkach na stoiskach z bułkami są kawałki pizzy, można poprosić o podgrzanie są o niebo lepsze, tragedia.
@Jalioza: czy ja wiem czy taki #januszebiznesu . pracowalem kiedys w hurtowni z mrozonkami i giuseppe dobrze nam schodzila. wiecie skad kupowalismy? oczywiscie, ze z kaufa na promocji bo bylo taniej niz u producenta nawet jak bysmy wzieli 2-3 palety. a tak cyk do kauflandu i paleta giuseppe i pykl 30% marzy i schodzilo XDDDDDDD
@Jalioza: lol, zrobilem podobnie :P jak wbilem dzisiaj do Lidla po 17, to praktycznie zadnych makaronow, zero ryzu, sosow, mrozonego miesa. Ale Dziuzeppe? pelna lodoweczka! I w dodatku z aplikacja po 2 zl mniej niz normalnie, chwycilem z 6 sztuk : P