Wpis z mikrobloga

no to jutro lublin prawdopodobnie wleci na pierwsze miejsce rankingu miast zarażonych w takim razie patrząc na ilość idiotów ( ͡° ʖ̯ ͡°) #koronawirus #lublin
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Thorkill: Tylko ze jeszcze warto tutaj dodać, ze dwa dni zanim zaczęłam mieć pierwsze objawy, musiałam ćwiczyć (wraz z przeziębionym osobami) na hali, która była klimatyzowana (a wszyscy byli już mokrzy) i w dodatku potem musiałam wyjść na deszcz. I w dodatku jeszcze inna sprawa, ze niestety przypadkowo zarazilam tez tym syfem osoby w moim domu i każda z tych osób (40+) ma identyczne objawy jak ja
  • Odpowiedz
@flululuk: Pewnie masz racje i jest to zwykłe przeziębienie. Tak na 95 proc. prawdopodobieństwa. Ale te mizerne 5 proc. szans czasami potrafi zaskoczyć w życiu. Więc moja skromna rada - unikaj na razie jeżeli masz taką możliwość kontaktu z osobami starszymi z twojego grona - rodzicami, dziadkami i babciami.
Pozdrawiam i życzę zdrowia.
  • Odpowiedz
@flululuk Oj to dobrze, haha. Czyli mamy chyba przeziębienie. Mnie ojciec zaraził, 2 dni po nim byłem już zakatarzony, więc ja mam pewność, że nie korona bo zbyt szybko by to działało. Poza tym już wyzdrowiał prawie..no nic, zdrowia mirabelka, zobaczymy co będzie jutro z rana się działo w tym naszym Lublinie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nokimochishii: To ja miałam podobna sytuacje, tylko ze mnie załatwiła zakatarzona koleżanka z grupy i jeszcze klimatyzacja i deszcz przesądziły o złapaniu syfa od niej. A rowniez zdrowia dla ciebie mirku i do zobaczenia w (oby nie) lubelskiej apokalipsie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz