Wpis z mikrobloga

  • 1
@IntrovertedDoge: Dobrze, ze mam 3 stokrotki obok siebie, to może tak szybko nie będzie pustek na półkach, bo coś czuje, ze od jutra, jak wszyscy się dowiedzą, to tutaj się zacznie #!$%@? jakaś katastrofa XD
  • Odpowiedz
  • 0
@kupidyn_ciemnooki: Leków tak, bo akurat jestem teraz przeziębiona, trochę kaszy tez się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mam dużo sklepów na osiedlu, więc może (MOŻE) jeszcze będzie pora na zakupy XD
  • Odpowiedz
  • 30
@flululuk najbardziej przykre jest to, że te osoby nie informują że miały kontakt z kimś kto wrócił ze strefy wirusa, wręcz to ukrywają. Przecież przez to mają krew na rękach i cierpienie innych. Nie do pomyślenia jak człowiek może być samolubny i głupi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@Astuel: No dokładnie i nie dość, ze maja krew obcych ludzi na sobie, to jeszcze, jak ten gość co wrócił z Włoch i zaraził ojca, który podobno jest teraz pod respiratorem, swojej własnej cholernej rodziny
  • Odpowiedz
  • 0
@Thorkill: Tak, bo nie dość, ze nie miałam i mam żadnych duszności, jedynie stan podgorączkowy miałam z 2 czy 3 razy, to jeszcze w gardle mnie drapało i drapie od spływającego kataru. Spokojnie, nie jestem chodząca bomba biologiczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak, bo nie dość, ze nie miałam i mam żadnych dusznośc


@flululuk: Jeżeli jesteś młodą (0-40 lat), zdrową, nie palącą osobą nie będziesz miała żadnych duszności. Koronowirus u takich osób przyjmuje właśnie postać takiego krótkiego przeziębienia.
  • Odpowiedz