Wpis z mikrobloga

Mirki, ogladam własnie fajny film, Shadow of the colosus, minelo 30 minut i mogę w koncu poruszać postacią xD dziekuje pan Sony za dostąpienie tego zaszczytu i szanowanie mojego czasu.

Gra dopiero sie zaczeła a już mnie #!$%@?. Co z tych pieknych widoczków jesli kamera żyje własnym życiem? Konik też posluszny, nie musisz nic wciskać a sam jedzie. XD Przeciez to jest kompletnie agrywalne, kto to robi? Po co? Dla kogo? Wam naprawde sie takie gówna podobają? ()

#gry #ps4 #gorzkiezale
daeun - Mirki, ogladam własnie fajny film, Shadow of the colosus, minelo 30 minut i m...

źródło: comment_1583785882CqgOQamK32tSoZ6NLXMx3L.jpg

Pobierz
  • 20
@daeun: NIE JAK MOZESZ TAK MOWIC, GRY OD SONY TO 10/10 MESJASZE GAMINGU, WCALE NIE SA TO INTERAKTYWNE FILMY AAAAAAAAAAA


Myslałem ze nie ma nic gorszego od kratosa, dzis sony znów przesuneło granice xD
@daeun: PATRZ JAKA TA ANIMACJA JEST PRAWDZIWSZA OD ZYCIA, PATRZ ILE NAPRACOWANIA, A WSZYSTKO PO TY BYS WCISNAL X I OBEJRZAL CUTSCENKE JAK NATHAN/KRATOS/JOEL/UJ WIE KTO PRZESUWA DRZEWO/SZAFKE/KAMIEN
@egyptianJoe ta gra jest nowa bo to remake chyba jakiś, tylko co z tego jesli nie da sie w nią grać, bo kamera sama wraca do tyłu?
Grałem w demo detroit become human i tam kamera tez doprowadzała mnie do #!$%@?, no ale to co sie wyrabia w tej grze to przechodzi ludzkie pojecie, jak mozna wystawic taki produkt do sprzedaży?
@daeun: bo w tej grze jako jedynej jeździ się konno a nie steruje koniem. To pozostałe gry robią to źle. Perły przed świnie, nie znacie się na gamedewie casuale (°°
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.