Wpis z mikrobloga

@rrdzony: bardzo dobrze przyswoiles lekcje na dziś dla cb przygotowana.
Szanuj papieża, pana prezydenta i innych panów co mogą kupić cb wraz z całą rodziną i dobytkiem.
Nie ważne co mówią.
Mają pieniądze.
Czasem cały biznes opiera się na #!$%@? kocopolkow.
Uszanuj, zrozum, podziwiaj
@savanna: nie chce się wypowiadać bo mnie tu zaraz zjedzą i nie ma tu ludzi do dyskusji. Sam szczepie dziecko ale trzeba mieć świadomość że szczepionki to nie są takie proste sprawy jak próbują nam wmówić lekarze. Lekarze często nie robią badań pod kątem tolerancji białkowej u noworodków a dużo dzieci ma skazę białkowa gdzie większość szczepionek jest na białku serwatkowym co prowadzi do wstrząsu anfilaktycznego i poważnych powikłań. Nie robi
@Vittel jednym ze sposobów wywierania presji na poprawę systemu jest walka o dobrowolność szczepień. Wtedy decydentom zależałoby na przejrzystości procedur, maksymalnym bezpieczeństwie szczepionek, rzetelnym podejściu do odczynów poszczepiennych. W krajach z dobrowolnością odsetek zaszczepionych jest porównywalny z naszym.

Natomiast jakimś cudem udało się wytworzyć psychozę że ludzi uważających dobrowolność szczepień u dzieci za lepszy stan od tego który mamy okrzykuje się antyszczepami, chce wsadzać do więzienia itp. A robią to ludzie którzy
@Vittel: nie szczepienie to idiotyzm ale trzeba szczepić swiadomie. Niektóre szczepionki są rozpisane w kalendarzu za wcześnie i spokojnie można je zrobić kilka lat później gdy organizm dziecka jest silniejszy.
@hitherto: masz 100% racji. Dobrowolność szczepień to podstawa. Ja sam płaciłem ostatnio karę bo odmowilem szczepienia syna bo wiem że jest za wcześnie na tą szczepionkę i można ją zrobić spokojnie później. Boje się rozmawiać z ludźmi bo mimo że szczepie dziecko to podając pod wątpliwość pewne kwestie jestem wrzucamy do worka z antyszczepionkowcami.
bardzo dobrze przyswoiles lekcje na dziś dla cb przygotowana.

Szanuj papieża, pana prezydenta i innych panów co mogą kupić cb wraz z całą rodziną i dobytkiem.

Nie ważne co mówią.

Mają pieniądze.

Czasem cały biznes opiera się na #!$%@? kocopolkow.

Uszanuj, zrozum, podziwiaj


@Dziadkuje-zielonkem: DX. No dobra, ale dlaczego mam szanować kogoś kto #!$%@?ąc głupoty zaspokaja jakieś marne instynkty osób go słuchających? To przecież całkiem proste jest. Taki np. Adolf Hitler
@CudMalina: konsultuje się z lekarzami i mam znajomego profesora farmacji. Mój klient który prowadzi aptekę mam do niego duże zaufanie. Na szczęście pediatra mojego dziecka i też jest normalny i potrafi niektóre szczepienia przeciągnąć w czasie. Jakie kolwiek anomalie w zachowaniu też są ważne przy szczepieniu. Skoki rozwojowe dziecka mają duży wpływ bo są dużym obciążeniem. Nie nie skończyłem studiów jeśli o to ci chodzi ale potrafię dojść do komwptentnych osób