Wpis z mikrobloga

Jestem pediatrą, immunologiem i wykładowcą akademickim. Od 30 lat zajmuję się naukowo i w praktyce lekarskiej zagadnieniami chorób zakaźnych. Zapraszam serdecznie na AMA (ask me anything) w poniedziałek 9 marca, w godzinach 18:00 - 20:00. Postaram się odpowiedzieć na jak najwięcej pytań dotyczących epidemii COVID-19, a także dotyczących szczepień, profilaktyki zakażeń i tematów pokrewnych - na tyle na ile pozwoli moja wiedza i szybkość pisania na klawiaturze. Dr Paweł Grzesiowski.

#ama #koronawirus #covid19 #2019ncov #ciekawostki #zdrowie
drPGrzesiowski - Jestem pediatrą, immunologiem i wykładowcą akademickim. Od 30 lat za...

źródło: comment_1583522388TU98UKKqvxiQv2qYwD5XpU.jpg

Pobierz
  • 192
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drPGrzesiowski: Dziękujemy panie doktorze za chęć skłonienia się do wszystkich mediów, także internetowych by oczyścić jak najwięcej przestrzeni informacyjnych z nieprawdziwych informacji. Naprawdę to się ceni że chce Pan zrobić to także na portalu uznawanym przez niektórych za portal ze śmiesznymi obrazkami. To nie jest ironia. To naprawdę wysoki poziom uznania. Do zobaczenia w poniedziałek.
  • Odpowiedz
jaka jest szansa że przeszedłem infekcje bezobjawowo i mam przeciwciała już?


@kacor87: taka sama jak to, że ten doktor jest prawdziwy ?
  • Odpowiedz
Lemingi, wiecie że to AMA rozpocznie się w poniedziałek i zapewne będzie to znalezisko z możliwością zadawania pytań? xD
Przecież OP wam teraz nie odpowie na te (niektóre zajebiście głupie) pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mój znajomy jaki jest biologiem w obecnym sztabie kryzysowym wyciągnął wnioski - że wirus ten atakuje łatwiej osoby spożywające mięso niż wegetarian. W zasadzie nie sprawdzano tego w pytaniach standardowych, ale w rozszerzonych i dietę - to nie ma ani 1 osoby zarażonej jaka nie je misa
  • Odpowiedz
@smotek:

Aryl diketoacid (ADK) is well known for antiviral activity which can be enhanced by introduction of an aromatic arylmethyl substituent. A natural flavonoid quercetin has a 3,5-dihydroxychromone pharmacophore which is in bioisosteric relationship with the 1,3-diketoacid moiety of the ADK. Thus, it was of our interest to test the antiviral activity of the quercetin derivatives with an arylmethyl group attached. In this study, we prepared a series of the
  • Odpowiedz
dr Grzesiowski jest zajebistym gościem. Swego czasu z różową mieliśmy problem zdrowotny i najnormalniej w świecie odpisał na maila mimo, że nie byliśmy jego pacjentami i dał nam porady jak się zachować w danym przypadku.
  • Odpowiedz