Wpis z mikrobloga

@Pieczarka
Mam nadzieję, sam byłem tym złym nie raz jak mnie zajebisty pracodawca trzymał na zleceniowce, bo inna opcja była minimalna krajowa + premia, był inz przed nazwiskiem, mgr w trakcie, rok doświadczenia i byłem dobry w tym co robiłem ale była to wąska specjalizacja i nie bardzo była opcja odejsc na identyczne stanowisko do innej firmy, ale pan "prezes" miał mentalność pt. To jest jego pierwsza praca nie może za dużo
@Pieczarka korona przetrzebi Polskę nieźle i wtedy się nauczymy. Nauczymy się i siedzieć w domu i mądrzej głosować bo służbę zdrowia można było już dawno uzdrowić a epidemia zastała nas ręka w nocniku z którego wylewa się gówno. Mądry Polak po szkodzie a i to nie zawsze. Ciekawe czy po takiej szkodzie choć raz będziemy mądrzy. Jeśli przetrwamy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pieczarka: ja dzisiaj wstałem z kaszlem i katarem, wpadłem do firmy w maseczce, zabrałem wszystko co potrzebne do home office i tydzień mam zamiar się nie pojawiać - kierowniczka pochwaliła postępowanie
@Pieczarka: Teściowa była niedawno przeziębiona, chciala sie zapisać na wizytę u rodzinnego. Termin - dwa tygodnie później. Podzwoniła po innych przychodniach i w końcu sie udało, prywatnie - 4 dni po telefonie. Wiec 4 dni chodziła do pracy.
@Pieczarka: chyba w mentalnosci managierow najpierw. U mnie w korpo jest cel ze w miesiacu na 40 osob tylko 3 moga byc na L4 max po 2 dni, jesli sie przekroczy ilosc lub dlugosc L4 caly dzial nie ma premii. Pomijam ze kazdy tez ma swoj cel ze jak idzie na L4 na wiecej niz 2 dni to ma po premi
@ZjadamChmury: W ogóle co to za pomysł premia za frekwencję? Przecież po to się rozpisuje umowę gdzie zawarty jest czas pracy i wynagrodzenie żeby potem nie było takich zabaw.

Czy to jest osobny bonus czy od tego zależą też na przykład premie za wyniki? Jeżeli tak, to jest to mega #!$%@? jak przepracujesz ostro 3 tygodnie żeby wyrobić wynik i wszystko w #!$%@? bo zapalenie płuc.
@Simple-Man: Też tak lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°) a najlepiej zeby byc wiarygodnym to wypić wieczorem z 2 lodowate piwa.... zarwać nockę przy grach i nie ogolić się na wizytę lekarską. Gardło jest podrażnione, jesteś blady i przemęczony od braku snu, a zarost potęguje wrażenie ze cos ci jest xd u cyk zwolnionko 2 tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)