Wpis z mikrobloga

Zmieniłem ławkę do wyciskania - wyciskam w racku, dodatkowo grube gumy na łąwkę. Chryste Panie jaka różnica; nie do opisania, z normalnej stojaki były za wysoko musiałem wypychać barki aby zdjąć sztangę, a później aby odłożyć bo nie dosięgałem, dodatkowo po łopatkami/kapturem była dziura

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
  • 21
  • Odpowiedz
@Kasahara: jak w ogóle układnie gum na łąwce ma się do zawodów? Rozumiem, że nie można sobie ot tak na, dajmy na to, takich debiutach położyć gum na ławce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokey: Nie można, ale praca na treningu wtedy może byc bardziej jakościowa. Do tego na zawodach laweczki często są mniej sliskie.
  • Odpowiedz
@Kasahara: moze pocisz sie jak tucznik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jakubowski_: pomaga utrzymac napiecie w nogach przez zwiekszony opór gumy, po prostu dzialaja przeciwne sily - Ty sie odpychasz nogami, guma nie pozwala Ci odjechac i jestes super stabilny
  • Odpowiedz
@Kasahara:

Zmieniłem ławkę do wyciskania - wyciskam w racku

Czysty RiGCZ właśnie z powodów, które opisałeś.

dodatkowo grube gumy na łąwkę

Próbowałem i jestem średnio zadowolony. Mam przez to problemy z trzymaniem łopatek i równym ułożeniem pleców na ławce.
  • Odpowiedz
z normalnej stojaki były za wysoko musiałem wypychać barki aby zdjąć sztangę


@Kasahara: bardzo grozne, mozna sobie zafundowac niestabilnosc stawu barkowo-obojczykowego..
  • Odpowiedz
@bst: jak tak mysle to mogła być przyczyna ogólna ze te moje Bp wyglada jakby piorun mnie trafił. Mam wrażenie ze teraz różnica jest niesamowita w stabilności
  • Odpowiedz
@Kasahara: dzięki byku za tip z tą gumą. Ja się wiercę na tych ławkach jakbym czopa w dupie miał, muszę z gumką teraz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Szczególnie przy decline bench była lipa ze stabilnością. Wprowadzam na następnym treningu ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Kasahara: u mnie na siłowni zmienili ławkę tzn stara tez jest ale przywieźli druga taka bardziej pro. Mam to samo co Ty jest stabilnie szeroka trzyma łopatki wszystko fajnie ale jakoś ciężej mi się wyciska podchodząc pod submaxy mam wrażenie ze nie wycisnę tyle xO na starej
  • Odpowiedz