Wpis z mikrobloga

Da się to jakoś naprawić ? Byłem w jednym serwisie w Niemczech to mi powiedział gościu że tylko nowa opona wchodzi w gre, za godz jadę do innego serwisu zobaczymy co mi powiedza, myślicie że w Polsce spece od wulkanizacji dali by radę to naprawić czy rzeczywiście wkręt jest w takim miejscu że tylko w grę wchodzi wymiana opony ? Szkoda mi jej trochę bo rok temu nowe kupowałem... #wulkanizacja #opony
Bakardi - Da się to jakoś naprawić ? Byłem w jednym serwisie w Niemczech to mi powied...

źródło: comment_1583479173NLIRM9KQNq60pbiZzr00jB.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spidero: to ty nie rozumiesz, oczywiście, że się da naprawić ale trzeba być skrajnym debilem, żeby upierać się i obstawiać przy: naprawisz i będziesz miał jak nówkę. Ta naprawa to jest po to, żeby pojeździć chwilę do wymiany. Jeszcze lepiej, że centusie takie opony później sprzedają a potem sebeusze w betach lądują na drzewach bo poleciał bokiem a opona się osrała.
  • Odpowiedz
@Baccon co ty człowieku p--------z. Czytam twoje komcie w tym wątku i nie można się bardziej pogrążać.

Serwis 1 chciał naciągnąć gościa na zakup nowej opony , do sprawy błahej jak czochranie bobra! Co niby z taką opona może się stać jeśli cord nie jest naruszony?

Jak sobie poplamisz koszulkę obiadem to też ja wypierdzielasz?
  • Odpowiedz
a ostatnio w PL płaciłem jakoś pod 100 zł chyba


@Chicane: o panie a gdzie to tak drogo robio? Ostatnio w wawie płaciłem 60zł - 10min roboty, naprawa "na sznurek".
  • Odpowiedz
@Aluminium: słuchaj, nie bronię. Ja jeżdżę mocniej niż po bułki + do kościoła i zauważam różnicę pomiędzy dobrą oponą a poszatkowaną gumą czy biedaoponą.
@pamietamfanzonuna: Skąd wiesz, że oplot nie został tam naruszony? Jakie chcesz dawać argumenty? Że wolisz wydać 50pln za naprawę zamiast kupić nowe opony za kilka stów? Super logika, zajebista wręcz.
Dajcie sobie spokój eko-kaskaderzy, Idę pracować na nowe opony do rowera po 300 za
  • Odpowiedz