Wpis z mikrobloga

Da się to jakoś naprawić ? Byłem w jednym serwisie w Niemczech to mi powiedział gościu że tylko nowa opona wchodzi w gre, za godz jadę do innego serwisu zobaczymy co mi powiedza, myślicie że w Polsce spece od wulkanizacji dali by radę to naprawić czy rzeczywiście wkręt jest w takim miejscu że tylko w grę wchodzi wymiana opony ? Szkoda mi jej trochę bo rok temu nowe kupowałem... #wulkanizacja #opony
Bakardi - Da się to jakoś naprawić ? Byłem w jednym serwisie w Niemczech to mi powied...

źródło: comment_1583479173NLIRM9KQNq60pbiZzr00jB.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o panie a gdzie to tak drogo robio? Ostatnio w wawie płaciłem 60zł - 10min roboty, naprawa "na sznurek".


@K_S_: w niedużym miasteczku na wschodzie kraju... nie uważam, aby to była wygórowana kwota. został włożony jakiś gumowy(?) korek, od środka porządna wulkanizacyjna łata zgrzewana czy klejona. Usługa musi kosztować, nikt nie będzie za darmo przecież robił. Policz narzędzia, czas, podatki etc... W tym samym czasie mechanik mógł naprawić komuś coś
  • Odpowiedz
@nunu85
@icanthelpthat
@Bakardi

G---o prawda. Według prawa jeśli ciało obce znajduje się bliżej niż 3-3,5cm rantu opony, czyli tego boku, to oponę powinno się zutylizować. W trakcie wypadku czy jakiejś kontroli za kołek w tym miejscu nie dostaje
  • Odpowiedz
@asd1asd: tyle osób co to kupilo np u mnie uzylo tego i jeżdżą na tym do dzis. Sam bylem świadkiem jak na wulkanizacji uzywali podobnego. Także spokojnie można na tym długo jeździć
  • Odpowiedz
@Bakardi
@husky83 Niemiec nie może tego zrobić, a nie że się nie da, bo w NORMALNYM państwie usługodawca bierze odpowiedzialność za swoją pracę. Jak potem będziesz jechać 200 i opona strzeli to typ, a raczej jego firma idzie z torbami. Wystarczyło gościa spytać. Łatają opony z bardzo niskimi indeksami, typowo miejskie. Albo jedź do Ruska/Turasa, oni nie zadają pytań ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º
  • Odpowiedz
@Chicane: 47 euro zapłaciłem razem z założeniem koła nie wiem czy sama naprawa tyle kosztowała czy pobrali też jakąś opłatę za zalozenie koła, nie dopytalem, ogólnie myślę że dużo skasowali bo za tyle to już nową oponę kupię może nie taka jak mam ale jakaś na pewno
  • Odpowiedz