Wpis z mikrobloga

Da się to jakoś naprawić ? Byłem w jednym serwisie w Niemczech to mi powiedział gościu że tylko nowa opona wchodzi w gre, za godz jadę do innego serwisu zobaczymy co mi powiedza, myślicie że w Polsce spece od wulkanizacji dali by radę to naprawić czy rzeczywiście wkręt jest w takim miejscu że tylko w grę wchodzi wymiana opony ? Szkoda mi jej trochę bo rok temu nowe kupowałem... #wulkanizacja #opony
Bakardi - Da się to jakoś naprawić ? Byłem w jednym serwisie w Niemczech to mi powied...

źródło: comment_1583479173NLIRM9KQNq60pbiZzr00jB.jpg

Pobierz
  • 113
Dobra tamten serwis był widocznie jakiś #!$%@? zobaczyli Polaczka i chyba chcieli go naciągnąć na nowe opony w drugim już bez zbędnego gadania wzięli się do roboty i to zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)


w niemczech takie opony się wywala do utylizacji bo oni są dokładni i dbają o bezpieczeństwo, w polsce każda wulkanizacja ci taką opone załata, ściągają troche warstwy gumy z miejsca przebicia, smarują klejem i
@piotruslo: nie zartuje, zawiozłem ja nie do typowego wulkanizatora tylko do takiego warsztatu gdzie zajmują się chyba wszystkim nie wiem czy będą ja robili na miejscu czy poprostu nie mieli czasu, nie władam na tyle dobrze niemieckim żeby się dopytac, mogę poczekać do wtorku byle by to zrobili narazie mam dojazdowke założona więc do końca uziemiony nie jestem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bakardi:

Latanie opon, wbijanie kołków

A potem się polaczki zabijają na drogach xD
Jak myślisz dlaczego w Niemczech ginie tak mało osób a w Polsce tysiące?