Wpis z mikrobloga

@morti92: Dobrze wiem o co chodzi bo tydzień temu wymieniałem monitor na taki z funkcją freesync. Początkowo karty nvidii nie obsługiwały tej technologii bo nvidia ma swoją technologię g-sync. Tyle że monitory z g-sync są bardzo drogie, a Freesync występuje w dużo tańszych monitorach i od kart serii GeForce GTX 1000 i GeForce RTX 2000 nvidia dała możliwość korzystania z rozwiązania wprowadzonego przez AMD, czyli Freesync.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Surykotka: HDMI - DVI? To się nie wepniesz w ten port o który pytasz, tylko ten biały obok jak już. Ale rodzajów DVI też jest kilka jak coś ;)
@Surykotka: znam wiele różowych i kilku niebieskich, którzy po prostu by kupili display port i #!$%@?, pora na CSa xD Wolę patrzeć do przodu w przypadku takich problemów, i zwrócić uwagę na wynikające dalej problemy. Jeszcze zwróć uwagę na rodzaj końcówek w tym kablu który zamówiłaś,(zenska/męska), żeby się czasem nie zdziwić przy odbiorze xD
@Surykotka: niepokoi mnie tylko to ze końcówka kabla który zamówiłaś wygląda tak samo według twoich słów. Rozumiem, że miałaś na myśli to, że pasują do siebie. Bo jeżeli są identyczne to przygotuj się na technikę nożyc w wykonaniu twojego monitora i kabla ( ͡° ͜ʖ ͡°)