Wpis z mikrobloga

Za niecałe dwa tygodnie wyjeżdżam do USA w podróż wtrakcie ślubną podczas której kulminacyjnym punktem będzie ślub w Las Vegas, którego udzieli mi sam Elvis Presley ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tej okazji małerozdajo i do jednej z plusujących osób trafi pocztówka ze Stanów.

Dotychczas wysłałem do Was już kilkaset kartek z różnych podróży. Niestety z USA kartki bez znaczka raczej nie będą dochodzić (,) dlatego zastanawiam się czy robić akcję pocztówkową w takiej formie, że wyśle kartki ze znaczkami do osób które przekażą mi taką darowiznę pozwalającą pokryć koszty pocztówek oraz znaczka (sądzę, że około 15 zł).

Koszt zrobienia kartek w USA to pewnie kilka stów więc ogarnąłbym to gdyby trochę osób było zainteresowanych. Jak ktoś byłby chętny na taką akcję to zaplusujcie proszę komentarz niżej.

Przy okazji zapraszam do śledzenia mojego autorskiego tagu podróżniczego #roadtripbus

Pozdrawiam,
MG78

PS Taką różową furą mam podjechać do ślubu, serio XD

#podroze #podrozujzwykopem #usa #elvispresley #pocztowki #postcrossing oraz mój drugi autorski tag #kuchniamg78 (przepis na cebularz chcę wrzucić we wtorek, więc szykujcie się :D)
Pobierz MG78 - Za niecałe dwa tygodnie wyjeżdżam do USA w podróż wtrakcie ślubną podczas któr...
źródło: comment_1583325164iEl49b20ahgG2H8ME1CmUj.jpg
  • 82
@MG78 polecam, sam brałem w listopadzie tamtego roku, wszystko jest banalnie proste :) w urzędzie gdzie bierzesz licencję babeczki są bardzo pomocne, Elvis wszystko tłumaczy jak wygląda ceremonia, a śniadania jedzcie w denny's, tanio dużo smacznie i amerykansko. Koniecznie wypożycz auto i hotel z sieci MGM bo wtedy możesz parkować na wielu parkingach tej sieci hoteli ;)
Zaplusuj tutaj jeśli uważasz, że pomysł z pocztówkami jest fajny i chciałbyś taką pocztówkę dostać. Zawołam Cię jeśli się na niego zdecyduje.


@MG78: a moze patronite z poziomem pocztowkowym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)