Wpis z mikrobloga

Za niecałe dwa tygodnie wyjeżdżam do USA w podróż wtrakcie ślubną podczas której kulminacyjnym punktem będzie ślub w Las Vegas, którego udzieli mi sam Elvis Presley ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tej okazji małerozdajo i do jednej z plusujących osób trafi pocztówka ze Stanów.

Dotychczas wysłałem do Was już kilkaset kartek z różnych podróży. Niestety z USA kartki bez znaczka raczej nie będą dochodzić (,) dlatego zastanawiam się czy robić akcję pocztówkową w takiej formie, że wyśle kartki ze znaczkami do osób które przekażą mi taką darowiznę pozwalającą pokryć koszty pocztówek oraz znaczka (sądzę, że około 15 zł).

Koszt zrobienia kartek w USA to pewnie kilka stów więc ogarnąłbym to gdyby trochę osób było zainteresowanych. Jak ktoś byłby chętny na taką akcję to zaplusujcie proszę komentarz niżej.

Przy okazji zapraszam do śledzenia mojego autorskiego tagu podróżniczego #roadtripbus

Pozdrawiam,
MG78

PS Taką różową furą mam podjechać do ślubu, serio XD

#podroze #podrozujzwykopem #usa #elvispresley #pocztowki #postcrossing oraz mój drugi autorski tag #kuchniamg78 (przepis na cebularz chcę wrzucić we wtorek, więc szykujcie się :D)
MG78 - Za niecałe dwa tygodnie wyjeżdżam do USA w podróż wtrakcie ślubną podczas któr...

źródło: comment_1583325164iEl49b20ahgG2H8ME1CmUj.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MG78: Polecam wam nocny lot helikopterem nad vegas, za 100 dolarow odbiorą cie z hotelu i odstawia z powrotem. Naprawdę warto, a widoki niezapomniane( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@MG78: nie chcę cię martwić ale za 2tyg w USA będzie kilka milionów chorych ludzi i stan wyjątkowy. No chyba że nie. Jak nie to powodzenia i zdawaj relację
  • Odpowiedz
@MG78 Och jesteście tacy alternatywni...cute. Dla mnie przereklamowane. Odkąd znieśli wizy to nic tylko route 66 tour na motorach albo śluby w LV ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@Slover: Dziękuje :D
@haziz-parker: Udanego wyjazdu!
@TaaJasne: Staram się robić to co chcę, a nie to co jest albo nie jest przereklamowane
@europa: Jak jednak nie będzie kilku milionów chorych ludzi i stanu wyjątkowego to będę zdawał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dawid131: Akurat nie mam problemu z tym żeby zrobić imprezę dla gości, gdyby nie to że trochę
  • Odpowiedz
Nie spodziewałem się, że będzie aż takie zainteresowanie, ale to fajnie. Do wszystkich, którzy zaplusowali pierwszy komentarz i mieli odblokowane wiadomości napisałem na priv. Pozostałe osoby wołam tutaj.

Kartki będę wysyłał z Kalifornii, gdzieś w okolicach maja, ale listę adresów chciałem zrobić sobie jeszcze przed wylotem (16 marca, strasznie się jaram :D). Koszt zakupu kartek oraz znaczka międzynarodowego zamknę na pewno w 15 zł więc o taki minimalny przelew proszę. Jeśli dorzucisz coś od siebie na jakiś galon paliwa to też będę wdzięczny, ale oczywiście nie jest to konieczne :)

Numer konta: 48 2360 0018 0107 0000 0000 4083

Aby
  • Odpowiedz
@Karzbig: Wygrał CzarneChmury. A Ciebie wołam dlatego, że zaplusowałeś pierwszy komentarz:

Zaplusuj tutaj jeśli uważasz, że pomysł z pocztówkami jest fajny i chciałbyś taką pocztówkę dostać. Zawołam Cię jeśli się na niego zdecyduje.
  • Odpowiedz