Wpis z mikrobloga

Wybieramy partnerkę na swoje podobieństwo


@MaciasP: jakby jeszcze było w czym wybierać, normalnych dziewczyn jest coraz mniej, ludzie są samotni wybierają mniejsze zło, jak w polityce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@insomniashitposting: zawszę kisne z tych mitycznych super dziewczyn, zza wschodniej granicy. Chociaż muszę z jedną kwestią się zgodzić, jest tam dużo więcej kobiet z bardzo konserwatywnym podejściem do związku - facet równa się utrzymanie. Cel, to mąż w wieku 20 lat, który ma wystarczająco kasy, żeby dziewczyna mogła siedzieć w domu. Wcale nie będzie Wam łatwiej znaleźć normalną, fajną dziewczynę z Ukrainy, czy Białorusi, no chyba że szukacie laski, którą
  • Odpowiedz
@MaciasP: też tego nie czaje. W życiu poznałem tyle zajebistych dziewczyn, że jakbym nie był taki #!$%@? to na pewno byłoby w czym wybierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@Green81 po prostu żyjemy w czasach gdy zderzają się kultury. Niektórzy faceci którzy nie wpisują się w klasyczny ideał męskości czują się zagubieni bo nie mająaja już jedynej szansy na związek czyli bycie żywicielem rodziny a dziewczyny się nimi nie interesują bo wola innych. A że nie mają dobrych wzorców to się nakręcają wzajemnie i kończy się tak jak na wykopie.
  • Odpowiedz
nie wiem czemu na wykopie jest takie modne narzekanie na dziewczyny.


@MaciasP: Już w starożytnym Egipcie, a wcześniej w Mezopotamii ludzie narzekali. Narzekanie na coś, czego się nie ma to taka tradycja.
  • Odpowiedz
@Green81: ja to bym przede wszystkim nie wytrzymał z laską, która mówi jak niedorozwinięta, mięciutko po polskiemu, ale poza tym, że to naprawde atrakcyjne dziewczyny, łase na kasę zdecydowanie bardziej niz te niedobre p0lki. I w ogole nie wiem skad sie utarło, że to p0lki 1. do arabów i Mokebe jak to wlasnie dziewczyny ze wschodu najbardziej na nich lecą xDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ebismolarek: bo zostali skrzywdzeni, odrzuceni i teraz całą złość kierują w swoje oprawczynie. Nie ważne, że większość jest niczemu nie winna, jest kobietą do tego Polką. To wina ich wszystkich. Nie widzą przy tym, że zachowują się dokładnie tak samo, jak kobiety, z których się wyśmiewają - wyzywające mężczyzn od świń. Te same pobudki, takie samo zachowanie. Zamiast poprawić coś w sobie, dostrzec gdzie leżał błąd, trzeba oskarżyć całą populację,
  • Odpowiedz