Wpis z mikrobloga

@insomniashitposting nie wiem czemu na wykopie jest takie modne narzekanie na dziewczyny. Wybieramy partnerkę na swoje podobieństwo, jeśli przyciągasz same #!$%@? to mam dla ciebie zła wiadomość ( ͡° ͜ʖ ͡°) może problem jest w tobie
  • Odpowiedz
@MaciasP: te mityczne "przyciągasz". nikt nikogo nie przyciąga, wybierasz sposrod wszystkich z otoczenia i bez wyjątku nie ma takiej która przełamuje stereotyp
  • Odpowiedz
@MaciasP: To powiedz to 90% wykopowiczom co narzekają na pracodawce Janusza że prace też się wybiera na swoje podobieństwo że może w tobie problem
  • Odpowiedz
To powiedz to 90% wykopowiczom co narzekają na pracodawce Janusza że prace też się wybiera na swoje podobieństwo że może w tobie problem


@niko444: co to niby za porównanie xD Idziesz do pracy, bo chcesz zarabiać pieniądze i to już loteria, na jakiego pracodawcę trafisz. Możesz też wybrać pracę pod kątem własnego wykształcenia, ale to nadal inwalidzkie porównanie, bo twoje wykształcenie nie ma wpływu na atmosferę w pracy i pracodawcę. Partnera
  • Odpowiedz
@insomniashitposting nie wiem czemu na wykopie jest takie modne narzekanie na dziewczyny. Wybieramy partnerkę na swoje podobieństwo, jeśli przyciągasz same #!$%@? to mam dla ciebie zła wiadomość ( ͡° ͜ʖ ͡°) może problem jest w tobie


@MaciasP: Absolutnie to tak nie działa. Dlaczego? Bo biorąc pod uwagę związki w których jest przemoc. To zamiast siłowej dominacji jednej ze stron byłby codzienny wieczorowy turniej Mortal Kombat. ( ͡
  • Odpowiedz
@Wuxian: analogia jest uzasadniona bo jesli mowimy ze trafiasz na idiotki przy poczatku rozmowy to wtedy masz zerowy wplyw na to bo jeszcze sie z nia nie poznalas wiec nie wiesz co to za osoba a rynek jest tak samo #!$%@? wsrod polek jak i pracodawcow co nie oznacza ze nie ma fajnych firm jak i fajnych dziewczyn po prostu sa ale bardzo rzadko, a jesli chodzi ci o pozniejsza relacje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MaciasP: co ty za dyrdymały opowiadasz xD możemy wybrać kogoś z naszego kręgu, otoczenia ale nie na podobieństwo. Nigdy nie spotkałem żadnej pary, gdzie oboje byli do siebie w czymś podobni.
  • Odpowiedz