Wpis z mikrobloga

  • 974
W swojej 22-letniej egzystencji proponowano mi już:

Pracę na wysokim szczeblu w jakiejś tam firmie I to w sumie dwa razy (za seks)
Trzy razy mieszkanie z trzema różnymi osobami (za seks)
Co jakiś ktoś chce kupić majtki noszone przeze mnie (oferty od 300zl do nawet 1000zl za parę)
Do tego propozycje stawianych drinków, kolacji
Pomoc w "wybiciu sie" w różnych dziedzinach
Wyjazdy, wakacje
Hajs za seks (propozycje od 1000zl)
Nawet kasa za spotkanie i rozmowę (kek)

Takie propozycje są na początku dziennym- trochę przeraża mnie ta seksualizacja kobiet. Wiem, że bez popytu nie byłoby podaży, ale okropne jest to jakie to jest powszechne.

No i nie wspominam też o przypadkach naruszenia mojej przestrzeni osobistej -na mieście, na imprezach- które jakby nie patrzeć zaczęły się gdy miałam 13 lat. Boję się dokąd ten świat zmierza.

Takie mnie rozmyślania wzięły.
Mój powrót na Tindera też spotkał się z wysypem spermiarzy i irytuje mnie to, że teraz wiele osób postrzega się tak "na szybko". Byle gdzie, byle jak, byle było.
Chciałam jeszcze dopisać tu parę linijek, ale tylko się zasmucam.
Mam nadzieję, że moja przyszła córka nie spotka się z takim traktowaniem.
  • 288
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: Nooo propozycja seksualna to troszkę jest to kiepskie rozpoczęcie znajomości i dodatkowo utwierdza Cię w przekonaniu, że jesteś środkiem do zaspokajania męskich potrzeb. Propozycje seksualne zwyczajnie mnie nie interesują, tylko stałe związki. Gdyby jeszcze było wśród czego wybierać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silver86: oczywiście że łatwa. I taka, której efektem byłoby podniecenie mężczyzny. Zarobiłabys w łatwy sposób na najniższych instynktach męskich, to jest właśnie prostytucja
  • Odpowiedz
@7na10: W sumie to smutne, co napisałaś. Jako mężczyzna rozumiem pociąg do kobiet. Im atrakcyjniejsza, tym mocniejszy...był. Jak byłem młodszy. Dzisiaj, jak jestem już starszy, człowiek zaczyna postrzegać prawdziwe piękno kobiety. Chce być z piękną kobietą, ale tylko jak czuje, że to piękno, to nie tylko fizyczność, ale i wnętrze.

Trudno taką kobietę znaleźć (te też są sobie winne). Jeżeli na rynku jest podaż na 'produkty', o jakich napisałaś, zrobił się też popyt. Wszyscy się rozpuścili w tym szambie i pływają na płytkiej płaszczyźnie.

Nie oceniam, czy to dobrze dla nich, czy źle. Robią, co chcą. Wiem, że warto znaleźć kogoś, z kim będzie się wiodło wartościowe
  • Odpowiedz
Nawet kasa za spotkanie i rozmowę (kek)


@7na10: Nie ubarwiasz? Trudno w to uwierzyć, że ktoś jest zdolny zapłacić za rozmowę. Może jesteś psychologiem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Boję się dokąd ten świat zmierza.


Mam te same przemyślenia

Mam nadzieję, że moja przyszła córka nie spotka się z takim traktowaniem.


@7na10: chyba lepiej mieć syna jeśli już decydować się koniecznie na dziecko.
  • Odpowiedz
@7na10: Znam taką jedną. Mocne 8.5/10 ponad 175cm wzrostu, przez co dużo facetów nie ma nawet podejścia. Przez jakiś czas na tym korzystała (kolacje itd.). Ale teraz raczej już tego nie robi i jest dalej sama (bodajże raz albo w ogóle nie była w związku). Ale tak naprawdę z racji tego, że w życiu poznała wielu facetów to teraz ciężko, aby nawet ogarnięty typ się do niej zbliżył. Sama na
  • Odpowiedz
@7na10: Podziękuj innym kobietom, które za pomocą dupy osiągają przeróżne cele w swoim życiu i nauczyły facetów składania im takich propozycji. :) To nie jest "traktowanie" ze strony facetów - same do tego doprowadziłyście. :D I wybacz liczbę mnogą, wiem że wszystkie kobiety takie nie są, ale jednak zjawisko nie wzięło się z niczego. Być może feministki powinny zacząć walczyć najpierw z przedstawicielkami swojej płci, zamiast problemów dopatrywać się w
  • Odpowiedz
@7na10: możesz napisac, w jakich sytuacjach padały te propozycje?
Że co - idziesz ulica,ktoś całkiem obcy podbija i oferuje kasę za seks /bieliznę?
Bo ciekawa jestem, jak w ogóle to wygląda


@emerozu: zburzę ci wizje świata: wartościowi ludzie nigdy
  • Odpowiedz
@agaja: wypraszam sobie, ja mam jeszcze ładne wnętrze: jelita, serce, płuca, żołądek... Po śmierci zapraszam studentów medycyny do oglądania xd
  • Odpowiedz