Wpis z mikrobloga

  • 974
W swojej 22-letniej egzystencji proponowano mi już:

Pracę na wysokim szczeblu w jakiejś tam firmie I to w sumie dwa razy (za seks)
Trzy razy mieszkanie z trzema różnymi osobami (za seks)
Co jakiś ktoś chce kupić majtki noszone przeze mnie (oferty od 300zl do nawet 1000zl za parę)
Do tego propozycje stawianych drinków, kolacji
Pomoc w "wybiciu sie" w różnych dziedzinach
Wyjazdy, wakacje
Hajs za seks (propozycje od 1000zl)
Nawet kasa za spotkanie i rozmowę (kek)

Takie propozycje są na początku dziennym- trochę przeraża mnie ta seksualizacja kobiet. Wiem, że bez popytu nie byłoby podaży, ale okropne jest to jakie to jest powszechne.

No i nie wspominam też o przypadkach naruszenia mojej przestrzeni osobistej -na mieście, na imprezach- które jakby nie patrzeć zaczęły się gdy miałam 13 lat. Boję się dokąd ten świat zmierza.

Takie mnie rozmyślania wzięły.
Mój powrót na Tindera też spotkał się z wysypem spermiarzy i irytuje mnie to, że teraz wiele osób postrzega się tak "na szybko". Byle gdzie, byle jak, byle było.
Chciałam jeszcze dopisać tu parę linijek, ale tylko się zasmucam.
Mam nadzieję, że moja przyszła córka nie spotka się z takim traktowaniem.
  • 288
  • Odpowiedz
@Silver86: jest ładna, no na pewno( ͡° ͜ʖ ͡°)

panna podaje dokladne ceny bardziej żeby sie pochwalić niż wzbudzić większe oburzenie, a zbulwersowanie "seksualizacja" jest powiedzmy logicznym powodem tego wpisu.

LadyMartini też jest 9/10. Op to niebieski pasek, zapuszczona locha albo schizofreniczka typu crazykokos
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: Zwykle pod tego typu znaleziskami jest jeszcze gorsza reakcja debili. Stare chłopy zazdroszczące trzynastoletniemu chłopcu, że go nauczycielka wykorzystała seksualnie. To właśnie jest brak empatii i myślenie o potrzebach innych przez pryzmat swoich własnych. No bo jak ładna policjantka, to dzieciak ma farta, że zostało mu odebrane doświadczenie normalnego i świadomego seksu. I takich obleśnych typów nie obchodzi, że to traumatyczne doświadczenie dla takiego chłopca.
  • Odpowiedz
@7na10: widzisz, kobiety mają łatwiej, nawet te brzydkie wieloryby.

A tak na serio to szanuję, że zachowałaś godność i nie poszłaś na łatwiznę.
  • Odpowiedz
@7na10: Też kiedyś chciałam dodać wpis na ten temat na wykopie, ale pomyślałam, że i tak z tego będą heheszki. ( ͡° ʖ̯ ͡°) To jest coś czego #niebieskiepaski nie zrozumieją. Bardzo dużo kobiet ma z tym doświadczenie i na każdą inaczej to wpływa. Jest to coś z czym można się pogodzić, ale i tak zostawia rysę na poczuciu bezpieczeństwa. Pierwsze molestowanie przeżyłam już
  • Odpowiedz
@Thachi: bitch please, to byloby jak wyrzucenie zuzytej bielizny na śmietnik, jak ktos jest na tyle #!$%@? zeby za takie cos zaplacic to bym skorzystala bo latwa kasa, nie musialabym go na zywo widzieć, dotykać, ani nic, chce ktoś kupic? XD i sami byście zrobili to samo gdybyscie mieli okazje, zazdro bo waszych nikt niechce ;d
  • Odpowiedz