Wpis z mikrobloga

  • 974
W swojej 22-letniej egzystencji proponowano mi już:

Pracę na wysokim szczeblu w jakiejś tam firmie I to w sumie dwa razy (za seks)
Trzy razy mieszkanie z trzema różnymi osobami (za seks)
Co jakiś ktoś chce kupić majtki noszone przeze mnie (oferty od 300zl do nawet 1000zl za parę)
Do tego propozycje stawianych drinków, kolacji
Pomoc w "wybiciu sie" w różnych dziedzinach
Wyjazdy, wakacje
Hajs za seks (propozycje od 1000zl)
Nawet kasa za spotkanie i rozmowę (kek)

Takie propozycje są na początku dziennym- trochę przeraża mnie ta seksualizacja kobiet. Wiem, że bez popytu nie byłoby podaży, ale okropne jest to jakie to jest powszechne.

No i nie wspominam też o przypadkach naruszenia mojej przestrzeni osobistej -na mieście, na imprezach- które jakby nie patrzeć zaczęły się gdy miałam 13 lat. Boję się dokąd ten świat zmierza.

Takie mnie rozmyślania wzięły.
Mój powrót na Tindera też spotkał się z wysypem spermiarzy i irytuje mnie to, że teraz wiele osób postrzega się tak "na szybko". Byle gdzie, byle jak, byle było.
Chciałam jeszcze dopisać tu parę linijek, ale tylko się zasmucam.
Mam nadzieję, że moja przyszła córka nie spotka się z takim traktowaniem.
  • 288
  • Odpowiedz
@7na10: ok. to pytanie podstawowe: po co wróciłaś na tinder? Pytanie nr dwa: seksualizacja Twojej osoby Ci jawnie przeszkadza (co widać z posta i co nie jest takie oczywiste w kwesti tego jak wygląda świat i nie mam tu na myśli jakiegoś debilnego 'loszki lecą na kase hehe " tylko ogólnego spojrzenia prawdzie w oczy, że jesli się nie urodziło bogatym, albo mega zdolnym (co też prowadzi do bogactwa) to
  • Odpowiedz
@7na10: Ty się raczej ciesz a nie narzekaj.

gdyby nie to że my faceci mamy popęd seksualny to byłabyś praktycznie bezużyteczna i jak ktoś kiedyś napisał to kobiety byłyby zamknięte w klatach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swiatem rządzi pieniądz i seks, tak to uczyniła natura że faceci zapładniają, wy rodzicie i to sie dalej toczy ;)
  • Odpowiedz
@7na10: Zmierzamy do czegoś innego, że będziecie musiały się prosić żeby was gdzieś zabrać, dotknąć przed każdym doktykiem będziecie musiały potwierdzić to na piśmie. Na imprezie nikt do was nie podejdzie, po 28 roku życia będziecie mogły zapomnieć o randce innej niż z tindera. Nikt wam się nie oświadczy, o założeniu rodziny będziecie mogły pomarzyć.
Ustawa antyprzemocowa. Projekt przewiduje nakaz natychmiastowego opuszczenie domu przez sprawcę przemocy w rodzinie
  • Odpowiedz
@7na10: nie wiem gdzie Ty żyjesz, w jakich kręgach się obracasz i gdzie pracujesz ale mam masę koleżanek, żonę i masę koleżanek żony i nigdy żadna nie miała takich przebojów a sporo wśród nich 7/10 :p Za to siostra mojej żony ma też niefart do takich sytuacji ale IMO sama jest sobie winna bo nawet przed zniesieniem smieci stroi się jak supermodelka a jej znajomi to sami modele, tancerze i
  • Odpowiedz
@7na10: Rizumiem ze za 1000 odmówiłas . Jaka jest minimalna kwota za jaką byś się zgodziła ?
Bo chyba mi nie powiesz ze za 1 000 000 byś nie poszła ?
Tak z ciekawości szukam granicy ;)
  • Odpowiedz
Co jakiś ktoś chce kupić majtki noszone przeze mnie (oferty od 300zl do nawet 1000zl za parę)


@7na10: no to akurat bym bez żadnego wstydu sprzedawał, przecież baranów trzeba golić. Żadna ujma :D
  • Odpowiedz