Wpis z mikrobloga

@yamnichek_pyesio: VR, pomyśl sobie: zawodnicy ustawiają się na takiej okrągłej bieżni (zdjęcie poglądowe), która nieważnie jak pójdziesz przesuwa zawodnika ciągle na środek, dzięki czemu nie spadnie (awaryjnie zrobione jakieś linki w przypadku, jakby zawodnik chciał zejść, a nikogo nie było w pobliżu). No i normalnie byłaby tam kondycja, przeładowywanie broni, skakanie, kucanie, czołganie się, a nawet można zrobić tak, że ciężar broni by się zmieniał. Do komunikacji jakieś krótkofalówki czy coś,
Pobierz izkYT - @yamnichek_pyesio: VR, pomyśl sobie: zawodnicy ustawiają się na takiej okrągł...
źródło: comment_15831019712WUrkY78fXsmGZXLhXhS7I.jpg
@yamnichek_pyesio: ogółem w dzisiejszych grach mnie #!$%@? grafika, która jest niewyraźna #!$%@? w niej widać w dzień jest za jasno w nocy za ciemno gram se na przykład teraz w the division 2 i niby grafa jest ok, ale tak naprawdę to nic tam nie widać i masz czerwone wskaźniki na boty, jakby tych wskaźników nie było to nigdy bym tych botów nie zauważył, w starszych grach grafika była gorsza, ale
Pobierz P.....1 - @yamnichek_pyesio: ogółem w dzisiejszych grach mnie #!$%@? grafika, która j...
źródło: comment_15831026313P3QirdLqln7tRVW82YaxN.jpg