Wpis z mikrobloga

#esport #leagueoflegends #csgo #koronawirus #niepopularnaopinia

Uwielbiam ten ból dupy tych wszystkich e-niesportowców którzy płaczą bo ze względów bezpieczeństwa odwołali im ich jedyną rozrywkę na którą czekali cały rok xDDD .Skoro dla was was siedzenie na trybunach i dopingowanie jakiś upasionych piwniczaków grających w gierki komputerowe jest ważniejsze od zdrowia a może i życia to ja nie mam pytań xDDD
  • 63
@technojezus: gdzie napisałeś? "napisał typ co ogląda gierki" to są twoje słowa jeżeli nie rozumiesz tego, że jest to napisane w pogardliwy sposób to masz problemy ze sobą.

Głupoty piszę, ponieważ podaje Ci przykład, że ktoś wysportowany może #!$%@? koks, sterydy czy inne używki? Przecież nie raz można było usłyszeć o takich sytuacjach jak i o śmierci osób którzy w wieku 20 paru lat umierali na zawał serca pomimo, że byli
gdzie napisałeś? "napisał typ co ogląda gierki" to są twoje słowa jeżeli nie rozumiesz tego, że jest to napisane w pogardliwy sposób to masz problemy ze sobą.


@Niicooooo: w pogardliwy sposób? Jakiegoś pajaca dupa boli zaczyna mnie prostacko wyzywać

No glupoty wypisujesz bo ja piszę o większości esportowcow i sportowców, a ty mi podajesz jakieś pojedyńcze przypadki. Takim samym przykladem może być pasha i o tym pisałem, co nie oznacza że
odwieczna beka z typiarzy co granie w gierki uznają za sport poprawiający kondycję i tak dalej xD i usprawiedliwiają swoje lenistwo tym, że przecież uprawiają sport przed komputerem bo to wymaga zwinności, refleksu, kondycji, koordynacji ruchowej xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Już to widzę jak reprezentacja Polski w piłkę siatkową robi kondycję na mistrzostwa europy na de_dust2, bo to przecież takie prozdrowotne i prokodycyjne zajęcie xDDDDD I-dioci xDDDDDDDDDDDDDDDD
@technojezus: Haha gościu w dupie mam ten iem i cały esport,to nie moja bajka.Więc nie wiem o czym mówisz do mnie pisząc że prawda boli xD.
Napisałem że jesteś obłąkany po tym jak przeczytałem w jaki sposób prowadzisz dyskusję.