Wpis z mikrobloga

Przyszedł szef i uznał, że jesteśmy w grupie ryzyka zarażeniem Koronawirusem, oraz że to kwestia czasu:

- rozdał żele antybakteryjne wszystkim pracownikom
- rozdał kilkustronicową instrukcję jak zmniejszyć ryzyko zarażenia i instrukcje dotyczące higieny
- osoby, które były w delegacji mają siedzieć w domu i robić mini kwarantannę (48h)
- osoby chore mają zakaz przychodzenia do pracy (i bez tego wypraszał do domu)
- zalecił ograniczenie jakichkolwiek kontaktów bezpośrednich, odwołano część spotkań

No i na odchodne powiedział, że lepiej teraz pośmiać się z ograniczeń niż potem płakać. Ja w sumie propsuję, bo zadziałał szybciej nisz nasz rząd.

#korposwiat
#koronawirus #2019ncov
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grooveer: tak dokładniej wirus zaraża na dwa dni przed wystąpieniem objawów, no ale i tak kwarantanna musi trwać 14, bo nie wiadomo kiedy mogło dojść do zarażenia
  • Odpowiedz
  • 0
@Aryo u mnie w pracy wczoraj wjechały płyny antybakteryjne, odwołano delegacje i wizyty klientów u nas. Zalecono ograniczenie kontaktów. W przypadku wyjazdow "na własne ryzyko" w strefy ryzyka - praca zdalna po powrocie albo urlop.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aryo: a w moim korpo się nie przejmują, dwie osoby były we Włoszech w ostatnim czasie i #!$%@? przyszły do pracy. W tym jeden koleś po powrocie był chory a po nim dziewczyna z którą pracuje w pokoju :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aryo: w moim korpo kilka osób które było na nartach w Szwajcarii dostały przymusową pracę zdalną przez 2 tygodnie, od poniedziałku mają pojawić się żele antybakteryjne, a codziennie wszystkie klamki i inne takie miejsca są regularnie dezynfekowane. Też spoko.
  • Odpowiedz
Ja w sumie propsuję, bo zadziałał szybciej nisz nasz rząd.


@Aryo: no skoro przyszedł dopiero dzisiaj to chyba jednak nie zadziałał szybciej niż rząd ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Aryo: a w januszeksach ludzie #!$%@?ą z grupą, gilami do kolan i gorączką :(
Do momentu jak bedziemy dopuszczać do sytuacji, ze ludzie chorzy przychodza do pracy (bo panie, tylko 80% i premii nie bedzie) choroby beda się panoszyć !
  • Odpowiedz