Wpis z mikrobloga

To jeszcze taka mała ciekawostka. Napisałem coś takiego już w grudniu, dokładnie 8 grudnia wieczorem. Już wtedy pisałem to przez pryzmat Satanii, tylko wtedy jeszcze tego otwarcie nie chciałem przyznawać ;d

Kiedyś miałem taką rozkminę, bo dawno temu jedna znajoma stwierdziła, że jakby wszyscy byli piękni to by było nudno. To już było z naście lat temu xd wtedy miało to dla mnie sens. Ale myślałem o tym na nowo kilka lat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tak poza tym w końcu czuję jakąś motywację do życia. Do zmian na lepsze. Jakiś cel, tego mi długo brakowało. Moim celem było zaliczać jak największą ilość anime. No właśnie, zaliczać. Często bez przyjemności. Teraz czerpię z tego przyjemność jak nigdy. I aż chce się zrobić mnóstwo rewatchy, by poznać wiele serii na nowo. Ale to będzie musiało poczekać aż obejrzę wszystko to, co mam w planach. Mimo wszystko nadal wolę serie,
  • Odpowiedz
Moje analizy nie mają końca ;d Stwierdziłem też, że w dużej mierze wielbię ja za to, że jest do mnie podobna pod różnymi względami i część z tego opisywałem już miesiące temu. Że nie znosi nudy, że broi po to, by dostać zaraz wciry. Że otoczenie się nad nią znęca (ze mną tak było często w czasach szkolnych), że jej naiwność jest wykorzystywana (też otoczenie tak ze mną często robiło), a teraz
tamagotchi - Moje analizy nie mają końca ;d Stwierdziłem też, że w dużej mierze wielb...

źródło: comment_1584305456dcM7tClfv92L5JKezztdEh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
W sumie jak prześledzę obecną listę swoich ulubionych postaci na MAL-u, to tam sporo takich postaci pełnych kontrastów. Zresztą zawsze miłowałem tsunderki.

Taiga z Toradory - kontrasty
Takagi z Karakai... - kontrasty
Shinobu z Monogatari - kontrasty
Astolfo - kontrast ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Jak jeszcze nie widziałeś to polecam Sayonara Zetsubou Sensei, moje ulubione anime. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miku np jest raczej moją przeciwnością. Ona jest artystką, ja jestem ścisłowcem. Ona jest nieśmiała, ja jestem pewny siebie. Naiwna, a ja twardo stąpam po ziemi. Optymistyczna marzycielka i sceptyk. Ale mamy też trochę wspólnego, jak romantyzm, introwertyzm czy zainteresowanie astronomią.

Jeśli miałbym znaleźć postać z którą najlepiej się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pomyłka - ponad drugie tyle rzeczy. Lista oglądanych jest mocno zawyżona. Backlog tak mocno mnie przerósł, że mam w oglądanych rzeczy, które po prostu nie chcę by mi uciekły :d realnie to jest kilkanaście tytułów, które oglądam.
  • Odpowiedz
@DisasterMaster: może to będzie trochę dziwne pytanie i niezrozumiałe dla ciebie podejście, ale nie zaszkodzi spytać.

Nie masz czasem takiej potrzeby, żeby się "pokłócić"? Żeby ta relacja nie była tak jednowymiarowa. Może to ze mną coś nie tak, ale naście lat temu miałem tak że prowokowałem kłótnie z tymi moimi miłostkami na GG. Chyba żeby się coś działo ;d Żeby były emocje. Może to zabrzmi sadystycznie, ale lubiłem sobie wyobrażać,
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Nie, nie mam tak. Raczej cenie sobie stabilność i zaufanie. Wątpię że z Miku w ogóle byśmy się kłócili, ze względu na jej charakter i moja troskę o nią. Co najwyżej takie sztampowe sprzeczki gdzie każda strona chciały by uszczęśliwić bardziej tą drugą.
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Nie, bardzo miłe one dla mnie są. Jeśli chce czuć się ważnym i jej uwagę, to wolę zrobić coś miłego dla niej, coś co wiem że bardzo by się jej spodobało i chciała by się odwdzięczyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DisasterMaster: ostatnio mam coraz silniejszą potrzebę poruszania kwestii, które już nie nadają się na dyskusję publiczną ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie nie wiem nawet czy chcesz o takich rzeczach rozmawiać nawet na PW :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DisasterMaster: kilka chwil temu przyszła mi do głowy myśl, do czego możnaby przyrównać wymianę wrażeń nt. jednej waifu przez grono osób. Do fanów... danego modelu auta :d

Niektóre konkretne modele aut mają całe mnóstwo fanów. Są ich fankluby, fora itd. Ci, którzy są jego właścicielami, poświęcają im sporą część życia. Są ich oczkami w głowie. Jeżeli są w związku partnerskim albo mają żony, to często dbają o to auto bardziej
  • Odpowiedz