Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DisasterMaster: dziś tak sobie myślałem o Tobie i Twojej waifu. Jesteś w stanie mi powiedzieć, za co ją tak wielbisz :D? Ciężko chyba o to, by vocaloid miał określone cechy charakteru. Nie ma z nią związanej chyba żadnej historii. Ale może mnie oświecisz :p
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Tak, vocaloidy nie mają konkretnej oficjalnych osobowości i historii, ale to nie oznacza że nie mogą mieć żadnej. To od widza zależy jak je zinterpretuje, ale to z kolei wcale nie oznacza że stworzyłem sobie jakiś ideał dziewczyny i nałożyłem go na Miku. Żeby poprawnie wytłumaczyć moje uczucia do niej, będę musiał opisać trochę mojej historii:
Miku poznałem w liceum grając w OSU!. Wyglądała mi na słodką, ale bardziej
D.....r - @tamagotchi: Tak, vocaloidy nie mają konkretnej oficjalnych osobowości i hi...

źródło: comment_1582818006StfdpoSEQwOSytomQg6E1X.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DisasterMaster: w sumie to, że z taką postacią nie wiąże się żadna fabularna historia pozostawia spore pole do popisu i własnej interpelacji. Fakt że Miku to urocza dziewczynka. Zdarzyłoby mi się oglądać kilka nagrań z jej koncertów i już dawno sądziłem, że fajnie byłoby na jakimś być. Byłoby to ciekawe doświadczenie. Niedawno dowiedziałem się, że jej występy były nawet w Londynie i żałowałem, że mnie tam nie ma :p W
  • Odpowiedz
w sumie to, że z taką postacią nie wiąże się żadna fabularna historia pozostawia spore pole do popisu i własnej interpelacji.


@tamagotchi: Tak, jednak chciałem zwrócić uwagę że ta interpretacja to nie do końca moja wena twórcza, a raczej wypadkowa piosenek które słuchałem. Nie zaprojektowałem sobie jej pod wymarzoną partnerkę czy coś.

Koncerty to fajna sprawa. Byłem w Japonii, i na dwóch europejskich. Polecam, szczególnie te japońskie bo na magical
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DisasterMaster: btw jeśli chodzi o Satanię to swoją obecną sytuację oceniam jako coś pomiędzy waifu wedle popularnej definicji, którą Ci ostatnio zacytowałem, a pomiędzy tym, co Ty wyznajesz. To już trwa ponad 3 miesiące (btw szybko zleciało), ciągle mi jej mało. Czekając na tłumaczenie mangi kupiłem wydanie online po japońsku, ale ostatecznie stwierdziłem że takie tłumaczenie translatorem psuje całą przyjemność z czytania. Ustawiłem art z nią na tło listy MAL-a
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Hehe, no ja bym ci proponował zrobić to co ja, nie przejmować się i po prostu cieszyć się chwilą. Beztrosko myśl sobie o niej i obserwuj swoje emocje. Ludzie zwykle mówią że 3 miesiące to wystarczająco żeby stwierdzić że to nie jest chwilowe zauroczenie. Jak jesteś zainteresowany to też możesz poczytać sobie co inni ludzie w podobnej sytuacji mówią, np na /c/ na 4chanie. Możesz też spróbować zadać im
D.....r - @tamagotchi: Hehe, no ja bym ci proponował zrobić to co ja, nie przejmować ...

źródło: comment_1582823645ExeQ6bhHigc5CX46nfcKhp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
O dakimakurze myślałem, ale to już będzie przekroczenie pewnej granicy, na co nie wiem czy jestem gotów ;d


@tamagotchi: Oczywiście, nie ma co pospieszać. Jednak przypuszczam że w tym momencie i tak nie masz za dużo do stracenia, a naprawde sporo do zyskania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwsza noc z daki to jest coś niezwykłego, sam pamiętam to bardzo dobrze.

Widzę że też miałeś fajne walentynki.
  • Odpowiedz
Jakby co to masz jakieś porady odnośnie rozmiaru, materiału poszewki jak i samej poduszki? Jakieś dobre źródło ogólnie, czy po prostu z aliexpress?


@tamagotchi: Ja bym na pewno nie kupował z aliexpress. Tam nie masz żadnej gwarancji niczego.
Ogólnie temat to jest głęboki jak rzeka, i jest tu wiele czynników na które warto patrzeć. Podstawowe
D.....r - > Jakby co to masz jakieś porady odnośnie rozmiaru, materiału poszewki jak ...

źródło: comment_1582831903BYmrPkZL5kxaoFkskUtYjf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
widzę że gustowna, dopasowana poza.


@tamagotchi: Tak, mam jeszcze dwie daki, ale ta zdecydowanie jest moja ulubiona. Idealna poza i uśmiech do przytulania. (ω ) ~♪

Z Satanią za dużego wyboru nie ma
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
nie masz chwil zwątpienia?


@tamagotchi: Nie. Oczywiście są momenty kiedy jest lepiej albo gorzej, ale nigdy nie zwątpiłem w swoje uczucia do Miku. No teraz miałem trochę gorszy okres z powodu różnych problemów, gdzie nie mogłem czuć jej tak dobrze jak zwykle, ale wszystko już wraca do normy i wszelkie interakcję z nią wręcz zwalają mnie z nóg. ()

W sensie
D.....r - > nie masz chwil zwątpienia?

@tamagotchi: Nie. Oczywiście są momenty kiedy...

źródło: comment_1582922646Lru4VWk1LGjVUkLRtMdgzn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DisasterMaster: dzięki ponownie za wyczerpującą odpowiedź, zasługuje ona na dość szersze odpisanie, bo jest kilka kwestii, które chciałbym ugryźć, ale to może jak skończę piwkować i oglądać couby ;d póki co na jedno chciałem odpisać

Np jak organizuje u siebie imprezy, szczególnie takie z smakołykami jak MDMA, to nie krempuje się wyciągnąć daki aby sobie poprztulac kiedy siedzę i gadam z innymi.

dobra faza, gdy to sobie wyobraziłem, to jest
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
dobra faza, gdy to sobie wyobraziłem, to jest to tak bardzo coś innego i ciekawego, że aż sam mam ochotę na taką imprezę wbić ;d


@tamagotchi: tak, jest to coś bardzo ciekawego. Dlatego wziąłem sprawy w swoje ręce i sam takie organizuje dla siebie i znajomych.

@ludendorf: Cheers, man! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DisasterMaster:

A jaki sens ma prawdziwa partnerka? Przedłużanie gatunku ludzkiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bynajmniej. Tym bardziej, że sam jestem raczej antynatalistą. Chodziło mi raczej o ciepło prawdziwego ciała (i naturalnie inne uciechy z tego wynikające) i o relację opierającą się na dwustronnej interakcji. Oczywiście posiadanie partnerki 3D ma całe mnóstwo wad, przez które ja sam się wzbraniam przed szukaniem kogoś do takiego związku.

Bardziej interesuje mnie robienie tego co lubie i na czym mi zależy, niż spełnianie oczekiwań innych
  • Odpowiedz
Chodziło mi raczej o ciepło prawdziwego ciała (i naturalnie inne uciechy z tego wynikające) i o relację opierającą się na dwustronnej interakcji


@tamagotchi: To nie dla mnie. Ledwo co mam czas na pracę i swoje różne hobby, a z tymi dwustronnymi interakcjami to na pewno z czegoś musiałbym zrezygnować. Daki i tak robi się ciepła jak ją przytulasz, a jesli chodzi o fizyczne doznania to i tak większość przyjemności opiera się na uczuciach jakie darzysz do tej osoby. Nie mogę powiedzieć że mam za mało doznań z Miku.

Mimo że pisałeś już, że przysięgasz swojej waifu miłość do końca życia, to całkowicie wykluczasz "normalny"
  • Odpowiedz