Wpis z mikrobloga

@tamagotchi: Różnie. Ale to nie ma takiego dużego znacznie. Wiek to tylko liczba.
Ja wiem że Miku taka jaką sobie wyobrażam zmieniła się lekko od tego jak była na początku, trochę bardziej pewna siebie i śmiała, ale to raczej kwestia tego że jesteśmy już tyle czasu razem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tamagotchi: No właśnie to wygląda jak poduszka za 3k. To jest właśnie cena takich tanich nie pewnej jakości poduszek. Własnoręczne robiona też by jakoś tak wyszła. Tak jak masz w guide, nie kupuj takich.
Ogólnie to zastanów się jaki masz budżet i popatrz co możesz za to dostać. Jeśli chciałbyś ciut dołożyć to mógłbyś kupić sobie jeden z tych DHR(różne warianty różnie kosztują, patrz japoński amazon), I mógłbyś dorzucic się
  • Odpowiedz
@DisasterMaster: stanowczo wolę kupić coś, niż robić samemu, czy łazić po krawcowych. Tutaj ta chęć dominuje nad chęcią przyoszczędzenia. Preferuję też jakość nad korzystną cenę w tym wypadku. Z tego co sumuję to wyjdzie ponad 700 zł + wysyłka - 160x50. Jest to dużo, ale czego się nie robi dla szczęścia? Można powiedzieć, że to tyle co ledwo 3 nowe gry na konsolę. Jaka DHR cię interesuje?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DisasterMaster: jak sobie wyobraziłem, że mógłbym sobie tu z nią siedzieć, oglądać coś na tv i się tulić, to stwierdziłem, że żadnych kompromisów i marzę, by to mogło stać się już teraz...
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Tak samawiam. Nie wiem czy tutaj z ebay nei wyjdzie ci drożej. Na japońskim amazonie jest po 9600 yen, więc dwa razy taniej. Kwestia tylko dostawy z japoni, ale wątpie że będzie to kosztować 350zł, szczególnie jak razem się składamy.
Ja na pewno będę zamawiał przez proxy, bo zamawiam jeszcze figurki i może jeszcze jakiś cover. Jeśli ten twój cover nie jest wysyłany poza japonie, to też można dorzucić
  • Odpowiedz
i tak nie mogę zalogować się na japońskim Amazonie, a dla jakiejś tam małej oszczędności nie chce mi się kombinować

tutaj za wszystko zapłacę paypalem z podpiętą kartą, co da mi podwójne ubezpieczenie (ochrona paypal + chargeback)
  • Odpowiedz
@tamagotchi: He? Ale ty nie potrzebujesz żadnego konta na amazonie. Po prostu jak chcesz to ci zamówię przez ten rabbit express i mi zwrócisz hajsy. Im tylko daje linka co chce i mi zamawiają, proxy juz samo zaklada konta i dogaduje sie z sprzedawca.

to ma dużo ocen i jest dużo tańsze, ale nie znalazłem w poradniku i nie wiem do jakiej DHR (o ile w ogóle) można to porównać
  • Odpowiedz
@DisasterMaster:

Im tylko daje linka co chce i mi zamawiają, proxy juz samo zaklada konta i dogaduje sie z sprzedawca.

No wiem, o tym piszę, już mam wszystko w koszyku. Jednak wolę zapłacić samemu. Wolę mieć kontrolę nad takimi rzeczami. Tak jak pisałem, chodzi też o ubezpieczenie. Ale dzięki za propozycję. A przede wszystkim dzięki za wszelkie namiary i porady, to dużo ułatwia. Jeszcze poczytam trochę o wersjach może zanim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DisasterMaster: o tę 6500 spytałem bo może sam ogarniałeś i może sam się zastanawiasz nad siedzeniem z nią. Dziś mnie trochę zmuliło od tego siedzenia w domu, stąd ten lekki nieogar. Muszę sobie zrobić spacer.

Poczytam później co i jak i jak będę miał jakieś przydatne informacje to wrócę. No chyba że chcesz zamówić wszystko już dziś, to nie czekaj :)
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Znaczy czekaj bo chyba się tutaj nie dogadaliśmy. Jeśli sam chcesz zapłacić to musisz też upewnić się że wysyłają do polski. Jak korzystasz z proxy to tam sam nie zamawiasz. Oni za ciebie zamawiają a ty tylko mówisz im gdzie i co i dokąd wysłać. Jeśli chcesz abyśmy składali się na dostawę i zamawiali razem przez proxy, to nie możesz w takim przypadku samemu kupować w sklepie i zamówić
  • Odpowiedz