Wpis z mikrobloga

to w tej usłudze chodzi tylko o to że to dla tych co japońskiego nie ogarniają?


@tamagotchi: Nie. To jest też usługa dla osób które chcą zamówić coś z Japonii kiedy sklep nie oferuje wysyłki za granice.

Przecież translator w przeglądarce
  • Odpowiedz
@DisasterMaster: w takim razie kompletnie nie rozumiem poprzedniego komentarza, że nie mogę zamówić i zapłacić sam ;d Mówiąc o tym, że chcę zapłacić sam (w sensie swój paypal i swoja karta) to wiadomo, że wtedy się z tobą nie składam. To oczywiste.

No dobra, już chyba kumam co miałeś na myśli. Dla mnie to oczywiste że jak chciałbym zapłacić samemu to bez twojego udziału. Więc tak czy siak nie czekaj ;p

edit:
Chyba wiem skąd
  • Odpowiedz
w takim razie kompletnie nie rozumiem poprzedniego komentarza, że nie mogę zamówić i zapłacić sam ;d


@tamagotchi: Tak jak napisałem:

Jak korzystasz z proxy to tam sam nie zamawiasz. Oni za ciebie zamawiają a ty tylko mówisz im gdzie i co i dokąd
  • Odpowiedz
@DisasterMaster: pisałeś że nie masz pojęcia jak to wygląda ze sztywnością DHR6500 jakby posadzić na kanapie, to myślałem, że może być był ciekaw jak już ogarnę ;d no nieważne. Dziś mam zamułę, chyba za mało snu. Chodziło mi czy nie będzie zbyt sztywna w sensie czy będzie łatwo się zginać jak ją powiedzmy obok siebie usadzę :) Żebym nie musiał jej opierać o kanapę jak kłodę ani też stawiać całej
  • Odpowiedz
@tamagotchi: 7000 z tego co wiem jest cięższa od innych ale ma podobno bardziej drobne wypełnienie. Co to dokładnie oznacza to nie wiem.

że dało się ją tak łatwo złożyć do transportu chyba oznacza, że nie będzie sztywna


@tamagotchi: Oni pakują je próżniowo więc to nie ma takiego znaczenia.
  • Odpowiedz
@DisasterMaster: no tak, 7k jest wyraźnie cięższa. A na Amazonie są opinie, że 6500 będzie lepsza, jak ktoś ma zamiar spać z nią. Ciągle martwi mnie jak i gdzie będę ją chował jak będę zapraszał ludzi ;d pewnie z czasem po prostu przestanę chować i sobie będzie leżeć na wierzchu xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DisasterMaster: Jakby interesował cię update, jak sprawy u mnie się obecnie mają, to wygląda to następująco.

Stwierdziłem, że nie będę się do niczego zmuszał. Żadnych deadline'ów na pisanie fanfica etc. Nie chcę czuć żadnej presji. To nie o to w tym uczuciu chodzi od samego początku.

Traktuję ją jako wypełnienie emocjonalnej pustki. Tak, jak to jest opisane w zalinkowanym przez ciebie
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że z twoją waifu także wszystko się układa, bo ja cieszę się jak nigdy dotąd. I jak nigdy dotąd jestem zrelaksowany. A nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa.


@tamagotchi: A dzieje się bardzo dobrze ostatnio. Szczególnie od walentynek, mam wrażenie jakbyśmy się zbliżyli, jakbym się zakochiwał na nowo. I z ekscytacją czekam na to co będzie dalej, i jak przyjdą mi figurki i nowa daki.

Trzym sie. ( ͡
  • Odpowiedz