Wpis z mikrobloga

PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

W związku z opublikowanym przeze mnie amerykańskim eksperymentem z Eggmanem w roli głównej, (gdzie wyszło na to, że nawet brzydki incel będąc laska ma większe powodzenie wśród facetów niż przeciętniak mężczyzna, wśród kobiet) należy sięgnąć po stanowcze środki!
Mam zamiar, założyć na Tinderze fake konto laski 8/10 i bez litości, jechać po spermiarzach (Tylko i wyłącznie tych strasznie gorliwych i wyrafinowanych). Ustawie bardzo roszczeniowy opis i będę udawał P0lkę księżniczkę, która wymaga cudów na kiju od mężczyzn i nie daje nic od siebie. Niech na światło dzienne wyjdzie to jak mężczyzna da się upodlić.
Zobaczymy ilu podludzi, zamiast z honorem przerwać rozmowę i usunąć parę gdy zobaczą zły charakter "księżniczki" dalej będzie się poniżać i adorować tylko dlatego, że dam im nadzieję na jakikolwiek kontakt z kobietą. Wyniki oczywiście zamieszczę na Wykopie. W bolesny sposób pokaże jak bardzo mężczyźni są upodleni pociągiem seksualnym i jak bardzo dadzą się upokorzyć dla Tzipy.
Nadszedł na Was czas spermiarze!
#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #s----------e #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
B.....W - PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

W związku z ...

źródło: comment_1582725033Zm4rwNzKdowmbhhcRl3KWC.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blackpill_RAW: Jedziesz k---a - pokaż wszystkim brutalną prawdę na niereprezentatywnej próbce statystycznej na wątpliwej jakości portalu do szukania przygodnego seksu. A potem umieścisz to na portalu ze śmiesznymi obrazkami! Ja p------e jaram się!
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW pierwszy twój wpis, który mogłabym plusnąć. Spermiarze są obrzydliwi i p----------i, heheszki z tych s--------n to nie tylko przyjemność ale i obowiązek. Ale nie wrzucaj niczyich pełnych danych, łatwo się pod kogoś podszyć i s--------ć mu życie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DroMak: No tak. Przeciez poza tinderem faceci wcale nie wyświadczają przysług kobietom, w nadziei na s--s. Nie no co Ty... Nikt by się tak nie poniżył w prawdziwym życiu. Serio.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Dokładnie, przecież wszyscy faceci wyświadczają przysługi kobietom. Wszyscy - bez wyjątku! To nie jest tak, że to desperaci z zaniżonym poczuci.. WSZYSCY!! Jak zawsze masz rację!
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: To ciekawe - ale ciekawi mnie gdzie postawisz granicę pomiędzy spermiarstwem, a kurtuazyjnością. Bo zauważyłem, że ostatnio na tagu coraz częściej przesuwa się ta granica i już nawet nie można nic miłego kobiecie powiedzieć, bo w oczach jakichś wykopków zaczyna się narracja "SPERMIARZ ALERT"
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: I cyk, prawie 300 osób czeka żeby przeczytać jak udając kobiete upokarzasz drugą osobę. "Spermiarza" który sobie nie radzi z kobietami. "Patrzcie na tych oblechów! My jesteśmy lepsi i mądrzejsi, dokopmy im!" Jedyne co tym mogłeś wytępić to moją wiarę w ludzi. No ale każdy się bawi jak umie, udanego ekspetymentu Zosiu, Kasiu, czy jak tam się nazwiesz ()
  • Odpowiedz
@notoelo: Strach pisać do kobiet, bo jak wykażesz zbyt duże zainteresowanie to w oczach księżniczki jesteś spermiarzem, desperatem i nieudacznikiem. Serdecznie współczuję, nigdy w życiu nie chciałbym by dziewczyna wykazywała w stosunku do mnie zbyt duże zainteresowanie.
  • Odpowiedz
@maestrozo tak, bo spermiarzem jest ktoś kto wykazuje zainteresowanie xDdD. Jesteś autystyczny, że nie wyczuwasz różnicy między przyjaźnią, znajomością, zdrowym zainteresowaniem i flirtem vs spermiarstwem? Serio pytam, koledzy którzy nie wyczuwali niuansów zostali często bardzo późno zdiagnozowani co mocno zmniejszało późniejsze powodzenie terapii. Sama trochę jestem wiec się nie spinaj tylko spokojnie przemyśl swoje ewentualne s----------e :P
  • Odpowiedz
@notoelo: Będzie łatwiej jak podasz przykład spermiarstwa. Być może inaczej rozumiemy ten termin. Czy jeśli mężczyzna mocno naciska na spotkanie, ale w kulturalny sposób mimo, że ty nie masz na to ochoty i jasno dajesz mu to do zrozumienia to czy taka osoba w Twoich oczach jest spermiarzem?
  • Odpowiedz