Wpis z mikrobloga

PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

W związku z opublikowanym przeze mnie amerykańskim eksperymentem z Eggmanem w roli głównej, (gdzie wyszło na to, że nawet brzydki incel będąc laska ma większe powodzenie wśród facetów niż przeciętniak mężczyzna, wśród kobiet) należy sięgnąć po stanowcze środki!
Mam zamiar, założyć na Tinderze fake konto laski 8/10 i bez litości, jechać po spermiarzach (Tylko i wyłącznie tych strasznie gorliwych i wyrafinowanych). Ustawie bardzo roszczeniowy opis i będę udawał P0lkę księżniczkę, która wymaga cudów na kiju od mężczyzn i nie daje nic od siebie. Niech na światło dzienne wyjdzie to jak mężczyzna da się upodlić.
Zobaczymy ilu podludzi, zamiast z honorem przerwać rozmowę i usunąć parę gdy zobaczą zły charakter "księżniczki" dalej będzie się poniżać i adorować tylko dlatego, że dam im nadzieję na jakikolwiek kontakt z kobietą. Wyniki oczywiście zamieszczę na Wykopie. W bolesny sposób pokaże jak bardzo mężczyźni są upodleni pociągiem seksualnym i jak bardzo dadzą się upokorzyć dla Tzipy.
Nadszedł na Was czas spermiarze!
#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
B.....W - PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

W związku z ...

źródło: comment_1582725033Zm4rwNzKdowmbhhcRl3KWC.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maestrozo a co a jedno do drugiego? Jasna odmowa ma wykluczać uważanie kogoś za desperata? Samo to że na coś naciskasz jest creepy i znaczy że nie wyczuwasz subtelnego #!$%@?. Większość osób nie odpowie ci wprost żeby kogoś nie urazić lub 'bo nie wypada'.
  • Odpowiedz
@notoelo: Ja rozumiem, że "spermiarstwo" może Ciebie jako kobietę irytować, a czasami i pewnie denerwować, ale żeby od razu osobę której na Tobie zależy (może i za bardzo) nazywać obrzydliwymi i #!$%@??
Żeby nie było, ja też nie lubię spermiarzy, ale z innego powodu niż Ty. Ja nie lubię przez to, że tacy mężczyźni poprzez mocne obniżanie wymagać co do kobiet, częstokroć upadlanie się powodują u kobiet to, że stają
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Z góry wiem jak to będzie wyglądać bo koleżanki pokazywały mi swoje profile na tinderze i prowadzone tam konwersacje.Swoją drogą zrobiły sobie z tego niezłą zabawę przy tzw "ladiesnight" jak wodzenie za nos spermiarzy a następnie pokazywanie sobie wzajemnie "bekowych wiadomości„ ze swoich profili
  • Odpowiedz
@maestrozo ty chyba za bardzo sobie wkręciłeś to, co się nazywa spermiarstwem XD osobie której zależy? Co xD? Chodzi Ci o losowego spermiarza który natarczywie chodzi za tobą na ulicy jak creep i nie rozumie przekazu 'odwal się', Janusza mlaszczacego z budowy co by nie zrobił z takimi nóżkami, czy żałosnych tekstów na podryw wysyłanych na portalach nie służących do randkowania, gdzie publiczną informacją jest 'mężatka'? Twoje nastoletnie nieszczęśliwe zakochanie to
  • Odpowiedz
@notoelo: nigdy nie byłem nieszczęśliwie zakochany, nie wiem skąd Ci się to wzięło. Ja o spermiarstwie pisałem w kontekście do portali randkowych na których to tacy mężczyźni owładnięci "mocą cipy" dają niewspółmiernie dużo atencji dziewczynom(często się przy tym upadlając i sprowadzając się do roli sługusa), które tego zainteresowania nie odwzajemniają. Nie uważasz, że przez takie zachowanie wiele dziewczyn zbyt bardzo obrasta w pióra? Jeśli spermiarstwem jest to o czym Ty
  • Odpowiedz
@maestrozo wzięło mi się z hasła 'zależeć na kimś' w moim słowniku nie odnosi się do losowych obcych profili w internecie XD. A co się dzieje na portalach randkowych? Mam #!$%@?, pozdrawiam ( )
  • Odpowiedz