Wpis z mikrobloga

Ostatnio sam się zaskoczyłem; nie robię podciągania bardzo długo... właściwie robiłem na redukcji tylko. Ostatnio kilka razy ktoś mnie podpuścił, że taki kloc +100 kg, to się nie podciągnie razi razu. No to chop na drążek +10 razy młotkówo/podchwyt i również 10 raz nachwyt i to z pełną kontrolą bez szarpania (ʘʘ); co tu się podziało; tak się podpaliłem, ze aż sobie wrzuciłem do nowego planu podciąganie z ciężąrem (ʘʘ)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
  • 9
@Poemat: ale kurła wyżej piszą, że to nie przeszkadza (,) btw powiedz mi mordo, coś sobie z nogą zrypałem od skakania na kozła xD cągnie mnie w uj od górnej łydki do kolana, nie wiem czy to więzadło czy coś ze stawem ale w uj dziwnie mi się chodzi tak nienaturalnie teraz. I pytanie czy mam uderzać od razu do fizjo czy lepiej do ortopedy? W tej
@stefan8800: siła wzgledna jest scisle zwiazana z Twoim bw, ale jesli ktos ciagnie 300kg i nie potrafi sie podciągać, bo wazy 100kg, to dziwne. To nie jest na tyle wysoka waga aby podciaganie bylo jakims wyzwaniem.
Natomiast w Twoim przypadku, szybciej sie spasłeś niż nabrales przez ten okres proporcjonalnej sily i masy mięśniowej.