Wpis z mikrobloga

@Bezimienny_Typ: OHUI xD ja dzisiej kupowałem kilka plasterków szynki w wiejskim osiedlowym sklepie i oczywiście stali bywalcy (po części pijusy) pytali się mnie czy jestem jehową itd xD powiedziałem im, że post to nie tylko niejedzenie mięsa, ale wstrzemięźliwość w piciu również ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym mówiłem że są nie na bieżąco ze swoją wiarą, bo post został dawno zniesiony
  • Odpowiedz
@roszej: W Polsce jest tylko ~35% katolików, bo tylko tylu chodzi na msze niedzielne


@GordonL: procent katolików nie jest obliczany na podstawie tego ile osób chodzi na niedzielne msze. Nie wiem czy wiesz, ale katolicy, TAK JAK NIEWIERZĄCY, wykonują zawody, które ograniczają ich do pójścia do kościoła w niedzielę.
  • Odpowiedz
Katole to nie tylko jakcyś ograniczeni ludzi

@Zoltafik: Bzdura. Katole to są ograniczeni ludzie.

A zwracać uwagę to możesz sobie, katotalibie.


@GordonL: a ten komentarz jest po prostu żenujący i poniżej krytyki...
  • Odpowiedz
@roszej:

Co w tym dziwnego skoro nasz kraj jest krajem katolickim.


Szkoda, że ten katolicyzm nie przejawia się w miłości do bliźnich, dbaniu o dobro wspólne, uczciwości, wzajemnym szanowaniu się, ale jedynie w tak prymitywnie powierzchownych zwyczajach.
  • Odpowiedz
Szkoda, że ten katolicyzm nie przejawia się w miłości do bliźnich, dbaniu o dobro wspólne, uczciwości, wzajemnym szanowaniu się, ale jedynie w tak prymitywnie powierzchownych zwyczajach.

@Vokun: Własnie widać to "wzajemne szanowanie się" w tym wpisie, gdzie najwięcej plusów mają komentarze wyzywające katolików od zacofanych, chorych umysłowo pedofilów.

Może by tak dać tym "katolom", co mają "nasrane we łbie", przykład, zamiast przyganiać garnkowi?
  • Odpowiedz