Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Bezimienny_Typ: środę popielcowa staram się praktykować i nie widzę nic złego w tym, że raz w tygodniu nie zjem mięsa mogę porównać to do ludzi z tagu mikrokoksy, którzy swoją dietę dopasowują pod nabranie masy mięśniowej albo pod wegan, którzy to mięso i inne produkty pochodzenia zwierzecego odrzucają lub też pod wiarę zwaną judaizmem odrzucająca całkowicie mięso wieprzowe. Nie widzę w tym nic złego, niemniej nie zwracalbym Ci uwagi jeśli widziałbym,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bezimienny_Typ: u mnie w pracy rano koleżanka opowiadała, że zaczęła robić sobie kanapki do pracy i dopiero w pewnym momencie zorientowała się , że robi z mięsem a środa popielcowa xD więc szybko wymyślała coś innego...
@Bezimienny_Typ: jaki macie wszyscy problem z tym, że katolicy dzisiaj poszczą? Zdążało się, że moi znajomi - również katolicy - zapomnieli, że jest np piątek i ugadywali się na kebsa. Wtedy zawsze się z uśmiechem pytałem, czy pamiętają, że dzisiaj piątek, wtedy zawsze dziękowali za przypomnianeie i wybierali co innego do jedzonka. Są i tacy co obcym ludziom zwrócą uwagę i uwierz nie robimy tego, żeby pokazać jakim to jesteś grzesznikiem,