Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@jamnig: nie słyszałem żeby ktoś z tych 300 osób był niewierzący. Osobiście nie znam nikogo nie wierzącego

@SzukamNlcku: Na papierze większość Polaków jest wierząca ale rzeczywistość obrazuje zupełnie co innego
  • Odpowiedz
@Bezimienny_Typ: Jak wyciągnęłam dziś kanapkę (i to bez mięsa!) to babka z pracy też wyskoczyła z tekstem, że nie powinnam jej jeść, bo środa popielcowa i post. Dzisiaj wypadają też urodziny kobiety z współpracującej firmy, zaprosiła na "kawę i ciacho", na co kierowniczka się obruszyła (już w rozmowie z nami), że jak to tak jeść ciasto w ŚRODĘ POPIELCOWĄ, "już mogłaby sobie ten jeden dzień darować". Ta od kanapki powiedziała, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bezimienny_Typ: @innyrozowypasek: niezły mindfuck, z jednej strony weganie ciągle pieprzący o zatruwani planety przez mięsożerców z drugiej stony oburzenie że kilka razy w roku w menu przedszkolaka nie będzie mięsa. #!$%@? starej baby w środę ma dla mnie równie istotne co pieedolenie wegan, who even cares.
  • Odpowiedz
@Bezimienny_Typ: U mnie w pracy jedna dziewczyna (lvl 29) przeżywała, że rano zjadła kanapkę z wędliną, bo zapomniała, że jest ŚRODA POPIELCOWA, ale doszło do wniosku, że pójdzie do spowiedzi. Inna zaś pytała się, czy można jeść dzisiaj słodycze xD
  • Odpowiedz
@Bezimienny_Typ: @zrobmikanapke: tyle się gada na temat korpo, ale u mnie w korpo za takie teksty to byłby dywanik w HR i obowiązkowe szkolenia z tolerancji i poszanowania odmienności.
I to dotyczy każdego takiego głupiego tekstu ze strony katolików, islamistów, ateistów, szowinistów czy innych wegan, żydów, halal, capów, itp.
U mnie pracują ze sobą katolicy, wyznawcy islamu, protestanci, mormoni a nawet mieliśmy jednego świadka jechowy. Są weganie, wegetarianie, mięsożercy i
  • Odpowiedz
katolickim w tym sensie, że prawie 9 na 10 osób jest wyznania rzymskokatolickiego. Dlatego nie ma się co dziwić, że ktoś wyskakuje z pytaniem czy jesz dziś mięso?


@roszej: W Polsce jest tylko ~35% katolików, bo tylko tylu chodzi na msze niedzielne.
  • Odpowiedz